Program do kontroli czasu pracy przed komp

Poszukuje programiku do kontroli ilości czasu pracy przed komputerem. Chodziło by o to aby można było ustawić ile czasu dziecko może korzystać z komputera dziennie. Po tym czasie programik uniemożliwia dalszą prace. Zna ktoś taki program?

Masz już jedno ostrzeżenie za słownictwo, może kolejne będzie za OTowanie… :roll:

Zobacz tutaj:

http://www.ampsoft.net/utilities/WinOFF.php

neo10 , kolego mój drogi. W działach technicznych nie OTujemy. To jest ostatnie ostrzeżenie - następnym razem polecimy oficjalnie.

Dzięki za odpowiedz ale wydaje mi się że ten programik co prawda wyłączy komputer, ale dziecko bez problemu włączy go ponownie i siedzi kolejne x godzin :slight_smile:

.

W ten sposób dziecko nie włączy komputera pod Twoją nieobecność.

Komputer włączasz Ty, po czym możesz wyjść wiedząc, że po określonym czasie się wyłączy.

Innej możliwości nie widzę.

Jeżeli nie będzie hasła na Windowsa, zawsze będzie można powtórnie włączyć komputer.

Niestety ale takie rozwiązanie mnie nie urządza :frowning: Problem jest z tym uruchamianiem komputera przez osobę nadzorującą. No nic trudno trzeba będzie trochę czasu stracić i samemu coś takiego napisać. Dzięki za pomoc

Jakby ktoś był zainteresowany to programik powstał i działa całkiem dobrze. Jak ktoś chętny mogę udostępnić :slight_smile:

Byłoby miło jakbyś udostępnił :slight_smile: A próbowałeś zgłaszać na vortalu? Może by tam zamieścili? :wink:

Z ograniczeniem godzin logowania nie ma najmniejszego problemu:

standardowe polecenie winy:

net users jasio /times:Pn,17-20;Wt,18-20

i dzieciak zaloguje się TYLKO w poniedziałek między 17 a 20, oraz we wtorek między 18 a 20.

Problemem jest, żeby o 20 wyłączyć komputer… tego standardowo winda nie oferuje już :stuck_out_tongue: #-o

Oferta udostępnienia programu już nie aktualna. Proszę nie pisać w tej sprawie. Program umarł śmiercią naturalną. Nie rozwijałem go z powodu braku czasu. Kiedyś działał i utrudniał życie kilku dzieciom, jednak teraz wątpię aby działał z nowymi wersjami systemu Windows.