Program do konwersji nagrań z DVB-T

Witam. Poszukuję idealnego konwertera, którym bezproblemowo przekonwertuję nagrania z TV do dowolnego formatu. Do tej pory męczę się z MediaCoder, Xilisoft Video Converter Platinum oraz DVDFab 9. Żaden nie jest w stanie dobrze przekonwertować surowego materiału AVC (bo wiadomo z tunera zgrywają się dane raw w tym formacie bez względu na to czy to z ProgDVB czy Arcsoft Total Media). Jakich opcji bym nie ustawiał to jest źle, albo przesunięty dźwięk, albo zwolniony obraz, albo w ogóle program się wywala z errorami albo wisi. A każde takie surowe nagranie mogę ezproblemowo odtworzyć w VLC Player. Dodam też, że konwertery te nie sprawiają mi problemów z innymi formatami źródłowymi, tylko to nieszczęsne AVC jest nie do ogarnięcia.

 

Tak więc, ma ktoś pomysł? Może ktoś z was też używa tunera DVB-T i ma z tym jakieś doświadczenia.

Proszę jedynie nie polecać drogich kombajnów takich jak Sony Vegas czy Adobe Premiere itp.

 

Tuner DVB-T to Evolve Mars (http://www.evolveo.eu/pl/mars) gdyby to miało jakieś znaczenie.

System Windows 7 x64

Format Factory, dla mnie działa idealnie.

Niestety z FF klapa - wziąłem jakiś 5 minutowy materiał, po kilkunastu minutach 62% i wisi…

Freemake Video Converter przedchwilą sprawdzałem i działa 

@Up tworzy pliki po kilkaset kilobajtów, zero obrazu zero dźwięku. Też klapa…

Sprawdź XMedia Recode