Program do konwersji z wma na mp3


(Joni987) #1

Witam

Poszukuje programu do konwersji plików z WMA -> mp3

Wszystko było by bardzo proste, jednak próbowałem już programami typu AIMP2, bath audio converter, cdex bez rezultatu. W przypadku innych plików zapisanych w WMA dawały one bez problemu radę, jednak akurat z jednym albumem mam problem, ponieważ wyświetla się błąd (niekiedy przy dodawaniu pliku do listy, a niekiedy przy chęci jego konwersji)

Album został zgrany z płyty za pomocą programu (niestety) WMP 10. Owszem mógłbym wsiąść płytę i zgrać przy pomocy (np. EAC) jednak płyty już niemam zostały jedynie pliki na dysku.

Przed formatem album bez problemu mogłem odtwarzać, ponieważ licencje były załadowane w WMP, jednak po formacie niechcą one dziłać/wczytać się w WMP 10, jakkolwiek wolałbym mieć je zapisane w mp3.

Załączam jedną ze ścieżek albumu, której niemogę przekonwertować w celach testowych tutaj: http://www.badongo.com/audio/12200265

Oraz moją licencje jakby była potrzebna (plik jest ukryty i niewiem czemu niemożna go odkryć): http://www.badongo.com/file/12200311


(Roman Atka) #2

http://www.google.com/search?q=wma+mp3+converter&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a Prosze bardzo :slight_smile: