Program do kopiowania zdjęć na komputer w Nokia Lumia

Witam, za pomocą programu Zune udało mi się skopiować na komputer jedynie pliki wideo z Nokii Lumii 610. Nie udało się jednak skopiować zdjęć, non-stop wyskakuje jakiś błąd. Kolega mówił że musi być łącze internetowe, albo inny program. I tutaj mam pytanie czy użyć jakiegoś innego programu? Jeśli tak to jakiego?

Ps. Nie wiem czy dobrze wybrałem dział, ale nie orientuje sie tutaj.

Żeby poprawnie korzystać z ZUNE (tylko tym programem zgrasz multimedia z telefonu do komputera i odwrotnie) musisz poprawnie skonfigurować opcje synchronizacji. W tym przypadku synchronizacja będzie automatyczna po każdorazowym podłączeniu telefonu i uruchomieniu ZUNE.

Możesz też ręcznie skopiować zdjęcia z telefonu na komputer (oczywiście też w ZUNE). Wchodzisz: Telefon - Obrazy zaznaczasz zdjęcie (kilka zdjęć zaznaczasz trzymając CTRL) a na końcu prawy myszy i wybierasz Kopiuj do mojej kolekcji.

PS na forach o Windows Phone można znaleźć sterownik aby Lumia była dostępna jako pamięć przenośna. W tym przypadku kopiowanie multimediów następuje z poziomu Windowsa.

Progs nazywa się Wp7UsbStorageEnabler.

http://forum.xda-developers.com/showthr … ?t=1069568

Chodzi o to że wideo gdy skopiuje się do kolekcji stwarza się folder i rzeczywiście są te wideo, identycznie robie ze zdjęciami i jest problem bo nie wyświetla ich w kolekcji.