Program do korekty niechcianego dźwięku wychodzącego z karty muzycznej

Witam.

Szukam dłuższy czas i nie mogę znaleźć …

Poszukuje program umożliwiający wygłuszenie zbędnego dźwięków odbieranego z mikrofonu zewnętrznego przez internet w czasie rzeczywistym.

Konkretnie chodzi o to że podczas oglądania monitoringu life mikrofon wyłapuje szum lodówek jednocześnie zakłócając głos pożądany, który słabo słychać.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu. Jestem krewny zimne piwko !

Pozdrawiam.

— do usunięcia —

Co jest niby w tym takiego złego ? Może ktoś zna taki program i mi pomoże.

W przypadku kart dźwiękowych Realtek (o czym nie mówisz): Panel sterowania > Dźwięk > zakładka Nagrywanie > zaznaczyć odpowiedni mikrofon > przycisk Właściwości > zakładka Rozszerzenia i zaznaczyć np. Tłumienie zakłóceń > OK

Tak chodzi o Realtek. Tak jak pisałem jest to mikrofon zewnętrzny nie podłączony do mojego komputera lecz do rejestratora video w sklepie. Ja natomiast przez program w czasie realnym oglądam monitoring przez program do tego przeznaczony. Nie chodzi mi o nagrywanie tylko odtwarzanie na żywo.

Najprościej to kupić mikrofon kierunkowy.

Ależ mnie nie chodziło o nagrywanie! Po prostu ta pozycja na zakładce mikrofonowej została może niefortunnie przetłumaczona tam, w tym okienku jako “nagrywanie”. Chodzi faktycznie nie o nagrywanie co nasłuchiwanie “na żywo” za pomocą mikrofonu lub innego źródła dźwięku.

Chyba naciągana historia z tłumaczeniem:

obraz

Złe wskazówki dał programista lub Chiński to główny język Windows i tłumacz zrobił gafę na angielskim?