Program do KPiR oraz Faktur

Hejka wszystkim,
przejrzałem trochę forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

Potrzebuje program gdzie będę mógł prowadzić księgę przychodów i rozchodów, ale również ewidencje przebiegu pojazdu oraz wystawiania faktur (bez VAT - tzw. rachunki).

Program może być płatny, fajnie by było gdyby była dostępna wersja trial aby przetestować możliwość programu.

Dzięki za pomoc!

Myślałeś o rozwiązaniach online czy tylko w formie programu na lokalnym komputerze?

Ja działam na taxeon masz kpir, faktury, jpk i samochód i środki trwałe za 19pln.

Polecam program LeftHand Mała Księgowość.

Gdyby przyszło ci do głowy korzystać z jakiegoś rozwiązania on-line, upewnij się czy istnieje możliwość eksportu całej twojej “klikologii” do jakiegoś pliku i wykonania kopii zapasowej na własnym nośniku. Po mnożących się jak grzyby po deszczu firmach, oferujących najwyższą jakość za najniższą kwotę, można spodziewać się różnych wtop.

Bardziej celuje w programy lokalne na kompa. Tak jak WODZU napisał, super ekstra firmy online które pojawiają się i znikają.

Jeżeli wybierzesz firmę, która oferuje księgowość online, ale już długo funkcjonuje na rynku, to małe szanse, aby okazało się coś nie tak. Korzystam z księgowości online od początku prowadzenia działalności, i jeszcze nie miałam żadnych problemów z tym związanych. Poza tym dzisiaj bardzo łatwo sprawdzić opinie w internecie, jeżeli coś będzie nie tak, z pewnością się o tym dowiesz. Aktualnie wybrałam usługi z ifirma, a ich program do fakturowania online jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz przecież zdecydować się tylko na okres próbny i samemu to sprawdzić.