Program do łączenia tel. z komputerem i rozmowy

Witam, mam sony ericsson’a c702, bluetooth i laptopa. Mój stan zdrowia nie pozwala mi na wstawanie z łóżka a codziennie mam kilka dość długich rozmów do wykonania, niestety w pokoju nie mam zasięgu (stare zabudowania, strasznie grube mury). Nie chcę się bawić w wzmacniacze zasięgu. Czy jest program który w połączeniu z telefonem przez Bluetooth z laptopem pozwalałby na wykonywanie rozmów? Chodzi mi o efekt w stylu: słyszę głos rozmówcy w głośnikach laptopa a mój jest wysyłany przez mikrofon wbudowany w laptop do telefonu. Wiem że da się przez bt wysyłać sms chociażby przez program My Phone Explorer, jednak nie ma tam takiej funkcji o którą mi chodzi.

Mam dziwny pomysł.

4 metrowy przedłużacz do słuchawek z mikrofonem.

Albo normalny pomysł o nazwie Skype.

Pokój mam dość duży i dziwnie wyglądałby 4 metrowy albo nawet dłuższy kabel po środku pokoju. Jeśli tylko dałoby się zintegrować skype z moim telefonem czy też bezpośrednio z numerem telefonu to byłoby super lecz niestety nie widzę takiej opcji.

No cóż, jakoś się będę musiał męczyć z tymi rozmowami, ale dziękuje GuiiHz za kreatywne pomysły :slight_smile: