Program do łączenia wielu filmów w 1. Wielu, a nie: 2,4,10

Szukam programu, którym mógłbym łączyć wiele plików avi w 1 film. Mam virtual duba (chociaż to by mi najlepiej pasowało, bo potem i tak obrabiam to w tym programie, więc bym oszczędził czas), ale nie potrafię tam dodać większej ilości filmów , tylko każdy kolejny pojedynczo. Póki co lecę Freemake video converterem, ale wykrzacza się często i wiesza przy większych ilościach plików… nie dziwię się, bo to program nie do tego i łączenie filmów jest tam tylko dodatkową funkcją. Możecie polecić jakiś lekki programik, który jest przeznaczony do tego? Fajnie jakbym mógł zapakować kilkadziesiąt, czy kilkaset filmików, anie się bawić po trochę. Ewentualnie jak to ogarnąć w virtual dubie.

Chyba jest jakaś niespójność w twoich poszukiwaniach.

Z jednej strony szukasz “jakiegoś lekkiego programiku”, a za chwilę walisz “z grubej rury”: “kilkadziesiąt, czy kilkaset filmików”.

Polecam Adobe Premiere Pro. Np CS6 lub CC. Program “lekki” i na 100% da radę zapakować te “drobne” kilkaset filmików.

Pytanie, czy Twój PeCet da temu radę?

Jeśli freemake video converter, który nie został stworzony do tego radzi sobie z 50 częściami to myślę, że program dedykowany do tego poradziłby sobie z większą liczbą i zrobił to sprawniej. Nie szukam kombajnu do wszystkiego, zależy mi tylko na 1 funkcji. I dlatego szukam lekkiego programu, żeby sobie komputer właśnie z tym lepiej radził.