Program do łączenia zdjęc/fotek

Witam.

Potrzebuję programu do połączenia ze sobą fotek,aby wyszly fajne efekty łączące sie.

Mam fotke laski i swoją i chcę polączyć je ze sobą aby wyszedł fajny efekt jakieś chmurki itp.

Pozdrawiam i dziękuje

oskarek123

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

w programie Irfan View zmniejszasz zdjęcie, później przechodzisz z tym zdjęciem do programu “Paint” łączysz zdjęcia razem, a programem “FastStone Image Viewer” robisz właśnie dodatki między innymi taka duża chmura a w środku np. Ty i twoja dziewczyna :slight_smile:

Porgramy:

Paint <-- Windows 95/98/ME/XP :stuck_out_tongue:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1337&t=5 <-- tu masz program FastStone jak jesteś zainteresowany.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=5&id=667 <-- a tu irfan

ja właśnie takim najprostszym sposobem robie przeróbki :slight_smile:

a cos latwiejszego ?? tzn nie takiego co trzeba dużo kombinować… Jeden soft ?w którym będe mógl to zrobić ??

oskarek123 - radzę zacząć stosować się do prośby Agatona bo temat wyląduje w śmietniku.

hmm… Photoshop, Corel Draw, Pain Shop Pro

szczerze Ci powiem że nie umiem się posługiwać tymi programami, ale są bardzo dobre do obróbki zdjęć ale są płatne…

wersje trial 30 dniowe znajdziesz w internecie - google

A coś prostszego od tych programów wymienionych teraz to tylko to co napisałem w pierwszym poście :slight_smile:

Troszkę roboty jest ale nie jest to skomplikowane :stuck_out_tongue:

również radzę stosować się do prośby moderatora, kiedyś się nie przystosowałem i mój temacik wylądował w śmietniku :stuck_out_tongue:

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.66 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | NVIDIA GeForce 6200 (256MB) | ModeCom 350W | LG Flatron 795FT - 17" | Karta dźwiękowa: C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100