Program do łączenia zdjęć z muzyką

Poszukuję programu, w którym będę mógł stworzyć film złożony ze zdjęć i muzyki. Problem w tym, że potrzebuję możliwości idealnej synchronizacji odpowiednich zdjęć z odpowiednimi fragmentami muzyki, z dokładnością do jednej klatki.

Chcę zrobić animację poklatkową w rytm muzyki fortepianowej, więc muszę dopasowywać zdjęcia do granych dźwięków. Wyobrażam sobie takie połączenie audacity z windows movie makerem :stuck_out_tongue_winking_eye: tylko że musiałby być podział na linii czasu na poszczególne klatki, żebym mógł ustawiać odpowiednie zdjęcia tam, gdzie pasują.

Wymaganie chyba dość nietypowe… szukałem programu do stopmotion, ale raczej polegają one na tym, że wrzucam szereg zdjęć i mogę sobie dodać do tła mp3, bez możliwości takich precyzyjnych dopasowań.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Możesz to zrobić za pomocą movie maker i audacity.

Mógłbyś wyjaśnić dokładniej? W movie maker nie można aż tak precyzyjnie ustawiać zdjęć, chyba że nie wiem jak. No i co ma do tego audacity?

Narzędzia - opcje tam można ustawić czas wyświetlania fotki.Oprócz tego ten czas można płynnie zmieniać na osi czasu już po wstawieniu fotki