Program do masowej rejestracji userów na forum

Poszukję programu/skryptu/robota do masowej rejestracji userów na forum phpBB. Najlepiej, aby userzy mieli określone nazwy, np od mistrzunio001 do mostrunio101. Wiem, że są takie, ale nie mogę nigdzie takich znaleźć.

Jeśli tylko jest włączone na forum potwierdzenie wizualne (czyli wpisanie kodu wyświetlonego na obrazku), to żaden program/skrypt/robot nie pomoże. Zresztą właśnie po to wymyślono to zabezpieczenie :slight_smile:

Napisanie takiego skryptu jest banalnie prostą rzeczą, ale, skoro to ma służyć uprzykrzaniu życiu adminom na pewno nie podam Ci rozwiązania, no chyba, że masz jakiś konkretny powód, ale innego niz zrobienie komuś BE nie wyobrażam sobie.

nie ma czegoś takiego na forum.

Ale mi chodzi o to, żeby zarejestrować 500 userów na moim forum, żeby kolega jak wróci z wycieczki myślał, że tylu userów doszło nagle.

Może po prostu nie jest włączone, ale jest na pewno :slight_smile: Nie biorę pod uwagę jakiś archaicznych wersji, zakładam też, że to jest PHPBB.

Czyli tak jak myślałem :slight_smile:

Jeżeli w dalszym ciągu chcesz coś takiego stworzyć, to mogę dać Ci wskazówki jak to zrobić, gotowca nie dam, przykro mi.

to właśnie miałem na myśli

ok

No to masz wskazówki.

Sciągasz sobie PHPBB (ewentualnie podglądasz w źródle strony) jak się nazywają obowiązkowe pola i gdzie musza polecieć.

Następnie wchodzisz tutaj http://www.php.net/manual/pl/ i czytasz o pętlach (WHILE wystarczy), czytasz również o wysłaniu informacji przez POST i ogólne wiadomości o zmiennych.

Następnie produkujesz skrypt który generuje kolejne nicki i hasła (to już jest matematyka na poziomie podstawowym) i wszystko ładnie pakujesz w pętle.

Stawiasz sobie lokalnie np. Krasnala i testujesz swoje dzieło.

Szczerze mówiąc nie pamiętam czy PHPBB sprawdza z jakiego hosta przyszła rejestracja (nie chce mi się tego teraz sprawdzać) ale na wszystko jest sposób.

Generalnie, jeśli włożysz w to trochę swojej pracy i chęci, to mogę Ci pomóc ale jeśli chcesz gotowca, to ja pasuje.

ok, dzięki, to mi wystarczy