Program do mierzenia prędkości dostępu do stron internetowyc

Jak w temacie. Poszukuję programu, który zmierzy prędkość dostępu do wybranej przeze mnie strony internetowej.

niewiem co masz na myśli, czy z jaką prędkością program ściągnie ci tą stronkę, czy może chcesz sprawdzi predkość dostępu w formie odpowiedzi serwera czyli Ping ??

W sprawie Ping proponuje uruchomic polecenie TRACERT

Start/Uruchom/ CMD wpisujesz Tracert /? żeby zobaczyc opcje, i potem skonstruujesz sobie co ma pokzaać

Co do 1 rzeczy, Przeglądarka Opera umożliwia taką rzecz, podczas samego ładowania strony na pasku na dole jest podana ilość danych do ściągnięcie i średnia prędkość

Dostawca internetu oferuje mi dostęp do stron w określonej prędkości i chcę srawdzić jak to się ma do stanu faktycznego.

Jest do Firefoxa wtyczka o nazwie Bandwidht Tester

Tutaj link do strony , pod spodem masz button do automatycznej instalki…

http://www.roundtwo.com/product/bandwidthtester

musisz pamietac ze jest to tylko w przybliżeniu test, i niezawsze gwarantuje 100% pewność ze masz takie łącze, czasem zależy to od providera (zapchany serwer) lub z innych czynników, niejest to narzedzie doskonałe, potestuj kilka krotnie o różnych porach dnia, uśrednij wyniki.

Możesz też sprawdzić szybkość swojego łącza na stronach Numion.com lub Speedometer. Oczywiście musisz pamiętać, że: