Program do mikrofonu

Poszukuję programu do mikrofonu gdzie będę mógł od razu słyszeć swój głos w głośnikach (nie chce programu do nagrywania tylko do odtwarzania mówionego głosu) lub czy windows ma już taką obcje.

Jak dotąd nie słyszałem o czymś takim jak

. Jak nie słyszysz swojego głosu od razu po podłączeniu mikrofonu to sprawdź w ustawieniach czy nie jest wyciszony :wink:

to może inaczej, po podłączeniu do kompa mikrofonu i sprawdzeniu że działa i że nie jest wyciszony chce słyszeć siebie na głośnikach, jak mam to zrobić?

2xikonka głośność>na głośności głównej nie wyciszaj mikrofon, suwak do góry.Następnie>opcje>właściwości> w urządzeniu miksującym wybierz audio output i zaznacz mikrofon. Następnie w urządzeniu miksującym wybierz audio input i tam również zaznacz mikrofon>ok>w karcie regulacja nagrywania zaznacz mikrofon i suwak do góry>zaawansowane>zaznacz zwiększenie wydajności mikrofonu>zamknij. Po tych zabiegach powinieneś słyszeć siebie na głośnikach. Muszę cię uprzedzić że zda to egzamin jeżeli użyjesz słuchawek, natomiast przy użyciu głośników zewnętrznych będziesz miał sprzężenie i na głośnikach usłyszysz głośny pisk. Bierze się to stąd że twój głos z głośników dociera do mikrofonu jest ponownie wzmacniany idzie na głośniki i tak w kółko. Robi się pętla i stąd ten gwizd. Są zaawansowane rozwiązania które eliminują sprzężenie ale to już inny temat. Sprzężenia nie będzie jeżeli w audio input>nagrywanie nie zaznaczysz mikrofonu ale wtedy n.p na Skype nie będziesz słyszany, pamiętaj o tym. Pozdrawiam.