Program do miksowania kilku wideo w jedno

Witam!

Wpierw powiem, że nie chodzi mi o to, by połączyć pliki ze sobą, aby następowały po sobie, tylko żeby dźwięk zmiksował się, a kilka filmików było koło siebie.

Wiem, że trudno to ubrać w słowa, oto link do filmiku, który posiada pożądany przeze mnie efekt:

No i oto moje pytanie:

Jakim darmowym programem można uzyskać taki efekt?

viewtopic.php?t=447169 też powinny być dla Ciebie przydatne.

Mam problem z pobraniem MediaCoder z ich strony w tej chwili, a co do VirtualDub, to nie wiem czy sobie poradzi właśnie z mixowaniem kilku wideo. Nie chcę w ciemno bawić się z kodekami, mam K-Lite, no i nie za bardzo chcą współpracować z VirtualDub’em.

Może jeszcze trochę wytłumaczę tą sprawę. Już kilka razy miksowałem nagrane przez siebie ścieżki dźwiękowe np. wokal, gitara, druga gitara w ten sposób, by powstał spójny utwór muzyczny. Robiłem to programami Power Sound Editor Free albo Audacity. Teraz sprawą jest prawie to samo, tylko że nie chcę zmiksować samego audio, ale wideo + audio.

http://www.mediacoderhq.com/getfile.htm … 5-5152.zip Stąd zdaje się ściągniesz. A może tu coś wybierzesz http://www.programosy.pl/kategoria,obro … o,1,1.html

Dodane 18.05.2011 (Śr) 20:40

-Steinberg Cubase 5

-Steinberg Wavelab 6

VIDEO SOFTWARES:

-Adobe Premiere Pro CS5

-Adobe After Effects CS5

-Sony Vegas Pro 10 Tam jest wzmianka o tych(powyższych) programach. Być może któryś z nich był użyty. Nie sprawdzałem który z nich jest darmowy(i czy w ogóle).Dwa ostatnie mogą bardzo wiele ale są niestety płatne(chyba że trial Ci wystarczy).

Dzięki wielkie! Trochę czasu zajmie mi sprawdzenie tych wszystkich programów.

-ważne abyś był zadowolony jak już coś wybierzesz. Tu masz jeszcze do wyboru na DP http://www.dobreprogramy.pl/Obrobka-i-k … s,105.html