Program do miksowania

Wie ktos moze gdzie znajduje sie programy do miksowania przerabiania dzwieku itd ?? jak mozecie to zapodajcie takze adresy tych stron


Zmieniono literówkę w tytule.

Asterisk

Tu moze cos byc:

http://www.komputerswiat.pl/download/00 … yczne.html

A tu zostal poruszony podobny temat:

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … =podk%B3ad

Cześć. Masz tu kilka dobrych programów:

  1. Visual Discomix DJ Basic: [shareware, Windows 95 lub nowszy]

Visual Discomix jest znany w USA, Australii i Europie jako najłatwiejszy, najszybszy i najdokładniejszy program do miksowania muzyki. Visual Discomix jest naprawdę prawdziwym kombajnem.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/315.html

  1. Virtual Turntables 1.8: [shareware, Windows 95 lub nowszy]

Jedyny (jak dotąd) program umożliwiający odgrywanie i miksowanie MP3 i WAVów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu programowi możesz tworzyć profesjonalne miksy na domowym sprzęcie, program posiada narzędzia, dzięki którym możliwe jest dostrajanie wysokości dźwięku i automatyczne wyrównywanie beatu (bpm - beats per minute). W nowej wersji (final) obsługa wielu kart muzycznych, WinAMPowych pluginów DSP i wejściowych, polepszona playlista, wyszukiwarka plików i miliardy bugfixów, które sprawiają iż wersja ta jest najbardziej stablina z dotychczasowych. Musisz go mieć w swojej kolekcji!

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/114.html

  1. FL Studio 4.12 (super) [komercyjny, Windows 95 lub nowszy]

FL Studio, następna FruityLoops, jest bardzo rozbudowanym sequencerem programowym , pozwalającym tworzyć nawet bardzo złożone utwory i realistycznie brzmiące loopy perkusyjne.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/424.html

  1. BPM Studio 4.0 [freeware, Windows 95 lub nowszy]

Program do miksowania przeznaczony głównie dla DJów. Ma wbudowany ripper, plik CD, licznik BPM i wewnętrzną bazę BPM, koduje do MP3, obsługuje do sześciu kart dźwiękowych (wersja freeware jedynie jedną), ma obsługę plików WAV, MP1, MP2 i MP3, posiada 5-kanałowy mixer i interaktywny pitch. Całkiem niezły konkurent Virtual Turntables.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/98.html

  1. MAGIX Music Maker 5: [komercyjny, Windows 95 lub nowszy]

Popularny program służący do tworzenia własnej muzyki, obsługa bardzo prosta i intuicyjna, ustawianie ścieżek, instrumentów, wstawek muzycznych, liczenie BPM i wiele innych ciekawych opcji, które zapewne niesamowicie usatysfakcjonują wszystkich Di Dżejów, a o których ja nawet nie mam pojęcia. Począwszy od tej wersji w MAGIX Music Makerze będziecie mogli używać MP3 w komponowaniu swoich utworów.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/129.html

  1. MixVibes PRO 3.11 [shareware, Windows 95 lub nowszy]

Bardzo dobry program przeznaczony dla DJów. Potrafi odgrywać wiele formatów: MP3, WMA, WAV, MIDI, ASF, AIF, AIFF, AU, AVI, MPEG, MOV. Nie wiem, po co odtwarzanie plików wideo, ale tak jest. Narzędzie może miksować jednocześnie 16 plików (używając jednej karty). Możliwe jest zastosowanie maksymalnie czterech kart muzycznych. Użytek działa zgodnie z zasadą ‘przeciągnij i upuść’. Obsługuje tagi ID3 i posiada masę funkcji przydatnych wyłącznie DJom.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/198.html

  1. MJ Studio 1.16b [komercyjny, Windows 95 lub nowszy]

Świetny program dla wszystkich DJów, którzy chcą korzystać ze swoich zbiorów MP3. Jego tworcą jest firma d-lusion znana ze znakomitego softu muzycznego (Rubberduck, Drumstation). Nowością w stosunku do innych programów tego typu jest możliwość scratchowania (!), synchronizacja z ww. Rubberduckiem i Drumstation (MJ Studio puszcza muzykę, a my dodajemy rytm i dodatkową linie melodyczną z analoga na żywo). W wersji demonstracyjnej nie ma żadnych ograniczeń - jedynie co jakiś czas pojawiają się informacje i dźwięki upraszające nas o zarejestrowanie. Rejestracja kosztuje $34.95.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/46.html

  1. Mixman Studi 3.0 [komercyjny, Windows 95 lub nowszy]

Ciekawy graficznie program do mixowania i tworzenia własnej muzyki na podstawie wbudowanych sampli i podkładów muzycznych. Posiada eksportowanie do MP3 dzięki encoderowi XINGa. Bardzo dobrze wykonany graficznie - ale nie wiem czy będzie służył jako narzędzie dla profesjonalnego DJ’a.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/136.html

  1. DiscoSoft 1.0 [shareware, Windows 95 lub nowszy]

Bardzo, ale to bardzo zaawansowany program do miksowania. Przeznaczony raczej wyłącznie dla DJ, którzy znają się na rzeczy. Program obsługuje mixer (lub dwa) i jedną, dwie albo trzy karty muzyczne. Możliwości ma spore. Wbudowany ripper, licznik BPM, może nawet wypalać płytki z przygotowanego materiału. Posiada obsługę MP3, WAV, WMA i kilku innych formatów. Jeden z bardziej rozbudowanych programów tego typu.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/221.html

  1. Rzeźnik 1.1.94 [freeware, Windows 95 lub nowszy]

Program ewoluujący teraz w stronę narzędzia dla DJów - poprzez rewolucyjne rozwiązania w postaci “węzłów”, przez które muzyka przepływa podobnie jak ma to miejsce w układach elektronicznych.

Link do ściągnięcia: http://mp3.wp.pl/p/programy/sciagnij/139.html

Starczy :stuck_out_tongue:

jesli jestescie w stanie mi pomoc… potrzebuje albo pluginu do winampa ktory pozwoli mi na mixowanie i sluchanie wybranych piiosenek na innym kanale niz grany na zewn… chodzi o to ze mam radio netowe…

uzywam shoutcasta… i chce moc mixowac i podsluchiwac innych utworow nie przerywajac i mieszajac w aktualnie granym…

moze jest jakis plugin do winampa robiacy z winampa (najlepiej wersji 2.9X) maszynke do mixowania lub jakis program do mixowania (jak Visual Discomix DJ Basic albo BPM Studio) ktory obsluzy shoutcasta…??

bardzo prosze o info i kontakt (mail - gg)

ja potrzebuję programu który mixuje(zniekształca)dzwiek z mikrofonu podłaczonego do kompa .zeby głos wychodził inny

pozdro!

Np systemowy rejestrator dźwięku. Nagrywasz coś i wybierasz efekty- zmniejsz szybkość

ja proponuje Program Virtual DJ jest on bardzo łatwy w obsłudze i fajny :smiley: A do zmieniania głosu itp to sobie w google poszukaj Mutacja głosu itp Mudyfikator POzdro