Program do mixowania utworów

A dokładnie musi być:

  • łatwy w obsłudze i jednocześnie profesjonalny dające duże możliwości a szczególnie:

  • możliwośc ucinania utworów,

  • podkoloryzowania kawałków (zgłośnienie basów, ściszenie/zgłośnienie części muzyki w tle, zlewanie piosenek ze sobą, dodawanie dźwięków pod tło),

  • ich mixowanie (czyli możliwość zrobenia coś ala. Megamix czyli zlepienie parunastu-parudziesięciu piosenek zedytowanych w sposób w.w. w tym samym programie).

  • zwiększenie/zmniejszenie tempa grania,

  • i jeszcze coś… coś ala. suwak na pogrubianie głosu i jego przeciwność - głos po wąchaniu helu… nie wiem jak to sie nazywa… mam nadjzie że wiecie o co chodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

Koniec :slight_smile:

A nie zapomniałeś jeszcze dodać, że powinien być darmowy? :slight_smile:

Virtual DJ-dla mnie fajny :slight_smile: może tak opcji znowu nie ma za wiele, zresztą sam nie wiem bo się bawiłem 2 dni :stuck_out_tongue: Ale polecam.

nie za dużo masz wymagań co do programu? :?

Poszukuje takiego który mu odpowiada, a to że ma tyle wymagań to nie znaczy że akurat musi być idealny. Bo pewnie i tak nie ma :stuck_out_tongue: Tego co by chciał żeby miał takie skórki i takie opcje tu i tu :stuck_out_tongue:

Pomoże Ci w tym

Audacity

No cóż - nie wszystko musi miec jeden prgram - możecie mi podać 2 programy, w któych w sumie można robić takie bajery ;] A czy darmowy czy nie - nie patrzcie na to ;>

profesjonalne to np.

1)SoundForge 8.0

2)Goldwave

Darmowe:

Audacity

:arrow: DJ Mixer :wink:

cool edit pro - bezprzecznie ;]

  1. Virtual DJ

  2. Tractor Dj Studio

  3. Mix Vibes

każdym lubie się pobawic i pomixować :D:D chociaż nie ma jak prawdziwy gramofona lub cd-player oraz mixer :smiley: