Program do modyfikacji tekstu

Witam :lol: mam pytanie czy istnieje może taki program który modyfikuje tekst czyli cos takiego ze wpisuje tekst i moge wybrac czcionke i naprzykład żeby taki wyraz wyglądał jak by sie palił czy jest może coś takiego za wszelką pomoc _ dziekuje _ :lol:OPRUCZ PHAITSHOP a !

Za pomocą Photoshopa możesz zrobić z tekstem co ci się podoba… i jak wielka jest twoja wyobraźnia… tylko ze to troche jst roboty no i prog. jest platny.

W Vortalu znajdzieś Triala

no ja wiem Photoshop trudny jest i go nielubie moze oprucz Photoshopa PS mam triala :lol: niedługo sie skonćzy pobrany oczywiscie z dobreprogramy.pl

Nie paintshop tylko Photoshop, poszukaj sobie spolszczenie i jazzda. :slight_smile: Albo Ulead Photo Shop, :wink: latwiutki w obsłudze, też powinieneś znaleźć w Vortalu.

Złączono Posta : 18.04.2006 (Wto) 21:08

Ewentualnie Gimp lub Corel

hmm programu ktory po wpisaniu tekstu zamienia go na np. płonący jeszcze nie spotkałem, można taki efekt uzyskac w Photoshopie (płatnym) oraz w GIMPie (bezpłatnym) ale to już wymaga trochę obrubki

A jakiej wiedzy dostarczy nam ta ankieta? (Pytanie retoryczne, proszę nie odpowiadać :wink: )

Ponieważ pojawiły się konkretne odpowiedzi więc uczulam na unikanie ich powielania i pisania OTów. Nie chciałbym zamykać lub wysyłać do kosza pierwszego tematu założonego przez kolegę patryq

Wymaga ale niewiele, jeśli kożystasz z Ulead’a :wink: 3 kliki i jest :slight_smile:

Można w Microsoft Word:) Ale płonącego tam nie zrobisz tylko takie kolorowe 3d :stuck_out_tongue:

Program się nazywał chyba Ulead Photo Studio :roll:

Myślę, że Xara Webstyle ci wystarczy…

prosze admina o skasowanie tematu

a po co? ;/ jak jakiś ktoś inny wpadnie na ten temat to już będzie wiedział

Oczywiście :wink:

Aby jednak uniknąć pookusy rozkwitu OTów na temat “skasować wątek czy też nie”, profilaktycznie zamykam temat.

Jak ktoś będzie miał coś rzeczowego do dodania to prosze o PW