Program do monitorowania sieci komputerów

Witam

Poszukuję programu, który monitoruje komputery, które są w tej samej sieci (np. komputery w szkole ).

____________________________________________

Uczę się w zawodzie Mechatronik w technikum i mój nauczyciel Technologi informacyjnej ma program, którym może między innymi blokować nam dostęp do internetu, włączać różne programy, widzi także co piszemy na klawiaturze , wyświetla nam różne komunikaty i góry ekrany np. "widzę Cię :slight_smile: " :stuck_out_tongue_winking_eye:

Interesowałby mnie tytuł tego programu :slight_smile: (nauczyciel nie chciał mi powiedzieć, nie wiem czemu ;P)

Wiem tylko, że gdy zablokował nam całkowicie komputer, to na całym ekranie ukazał się obraz z dużą kłutką i widniał tam gdzieś też napis NSS lu ew. CSS, ale raczej to pierwsze :slight_smile:

Szukałem w google po tej nazwie, ale nic nie znalazłem :frowning:

Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Wiem jeszcze, że ten program był płatny !!

Chciałbym wypróbować ten program na wersji demo lub coś w tym stylu i ew. go zakupić do potrzeb domowych :slight_smile:

Dziękuję i pozdrawiam

Jarek

Może chodzi ci o Opiekuna http://www.opiekunucznia.pl/ możliwość demo

Dzięki, ale to na 99,9% nie ten program :frowning:

Na stronie, którą podałeś są zrzuty grafiki tego programu i jestem pewien, że to nie on :frowning:

Raz widziałem przez dosłownie sekundę jak wygląda ten program i to nie to :slight_smile:

Ale dzięki za odpowiedz :slight_smile:

GFI Web Monitor

lub

GFI LANguard N.S.S

Sorry, za takie długie nie odwiedziny tematu, ale nie miałem dostępu do kompa :stuck_out_tongue:

Już wiem, jak się nazywa ten program :slight_smile:

To NetSupport School :slight_smile: tzw. konsola nauczyciela :slight_smile:

dzięki za odpowiedzi :slight_smile: