Program do monitorowania użytkownika na komputerze

Poszukuję programu, który monitoruje działanie osoby użytkującej komputer w danej chwili. Ważne jest, aby o tym nie wiedział.

Znalazłem takie coś: https://www.dobreprogramy.pl/EuroFirma-Mini-Monitoring,Program,Windows,12539.html
Jednak program nie jest już wspierany.

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć co taka osoba robi ?

Co ma monitorować? Hasła?

Nie musi monitorować tak prywatnych danych jak hasła.

Bardziej chodzi o to - na jakie strony wchodzi, jakie wiadomości mailowe wysyła i do kogo, jakie programy otwiera na komputerze, co w nich robi itp.

Może to być nawet płatny program.

Jesteś administratorem komputera na jakim ta osoba pracuje ?

Tak. Z kolei osoba użytkująca jest pracownikiem.

KeyBoardWindow 1.1
Zrzutek 1.3
Hooker 3.3
Spytech SpyAgent 9.10.16
Wizualny Nadzór 6.36

1 polubienie

Więc wiedzieć o tym musi. Kropka.

Hej,

Ba, zgodnie z przepisami musi nie tylko wiedzieć, ale pisemnie potwierdzić to, że o tym wie. Inaczej jako pracodawca możesz mieć problemy.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Fachowo to jest tak: Że taki pracownik musi wiedzieć że taki program monitorujący w firmie pracuje i powinien mieć tego świadomość :wink:

1 polubienie

Hej,

Tak, ale żeby było to udokumentowane, tworzy się odpowiednie wpisy do regulaminu pracy, a następnie zbiera się podpisy pracowników, że zaznajomili się ze zmianami w regulaminie. To na wypadek, gdyby pracownik, w chwili na przykład zwolnienia, nie mógł bronić się tym, że o monitorowaniu aktywności nie wiedział. Zresztą nawet coś takiego zasugerowała mi Pani Inspektor z PIP’u, gdy do firmy, w której pracowałem, przyszła na kontrolę.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie