Program do mp3

Witam

Jakich programów używacie do odtwarzania plików mp3

Winamp ale wersja 2.xx, inne to już nie to samo :stuck_out_tongue:

Winamp 5 oraz Windows Media Player 10 8)

Ja używam Winamp 5. Nie narzekam na niego, choć pożera trochę RAMu.

Przypadł mi do gudtu jetAudio i od fomatu przy nim pozostaje.

Używam go do wszystkich plików audio :smiley:

Albo mały Cool Player nie wymagający instalacji,to jest jeden plik zajmujący miej niż 1 MB,Winamp jest rozbudowany,wtyczki,wizualizacje,bibliteka mediów,itp.

czy jest wersji polskiej??

amaroK!

Teksty, informacje z Wikipedii, wybrane stacje radiowe, wszystkie listy odtwarzania/inteligentne listy odtwarzania, współpraca z iPodem - wszystko pod ręką :wink:

tak :smiley:

windows media player 10 , jest dobry

Quintessential Player używam,malo pamieci polyka co do winampa.

foobar2000 :wink: jest super :wink: polecam

Zdecydowanie foobar2000 , kiedys korzystałem z winampa ale zostałem juz przy tym pierwszym :slight_smile:

Gorąco Polecam

Pod Windowsem Winamp 2.xx inne mi nie przypadly :slight_smile: a linuxie xmms :smiley:

Foobar 2k + kilka pluginow ktore daja koopa muzyce xD

cece mogles napisac ze to pod linucha :stuck_out_tongue:

Sonique :wink: Jak dla mnie OK

Foobar 2000

Lekkość i jakość, jedyny minus - brak polskiej wersji językowej, jednak do mało skompliowanych opcji, podstawowy angielski starczy. :stuck_out_tongue:

A ja wam powiem tylko tyle wq mnie najlepszy jest winamp 2.95 korzystam z niego od jego nastania ale zastanawiam sie teraz nad JetAudio i chyba na niego przejdę:D

Ja również polecam winamp 2.95, nowsze zabierają dużo więcej zasobów. http://www.oldversion.com/program.php?n=winamp tu masz wszystkie wersje winampów (prawie wszystkie, prócz najnowszych).