Program do myszki

Witam poszukuję programu, który będzie działał w sposób taki że gdy będę trzymał lewy przycisk myszki bez puszczania go, będzie ona wykonywała kliknięcia przez określony czas. Nie wiem za bardzo jak to napisać więc najlepiej jak dam przykład. Dajmy na to, że trzymam lewy przycisk 5 sekund, a myszka klika w tym czasie 5 razy, ponieważ mam ustawioną częstotliwość kliknięcia co sekunde. Istnieje w ogóle coś takiego? Dzięki z góry.

Szczerze powiedziawszy to wątpię by istniał taki program. Jeżeli dana myszka nie posiada takiego oprogramowania to w sieci go nie znajdziesz. Są na rynku myszki z turbo klikiem gdzie to przy jednym kliknięciu masz trzy kliki ale o pięciu nie słyszałem.

Troche zle to wytlumaczylem, nie chodzi mi o turbo click. Po prostu chce aby, gdy trzymam lewy przycisk myszki automatycznie bez puszczania go wykonoywala ona click, tak jakbym puscil i znowu nacisnal przycisk. O ile sie nie myle to Razer Deathadder posiada taka funkcje, ale nie bardzo widzi mi sie placenie za myszke 200+ zl.

Rozumiem, o co Ci chodzi (turbo click był tylko przykładem) i tak jak napisałem takiego oprogramowania raczej nie znajdziesz o ile dany produkt (myszka) go nie posiada.

Producenci „markowych produktów” (w tym wypadku) myszek nie pozwolą za zewnętrzne oprogramowanie, które będzie ingerowało w ich produkt a raczej dodadzą swoje, które podniesie wartość ich produktu a takim przykładem jest właśnie Razer.

Wspomniany Razer jest bardo dobrym „gryzoniem” a jego marka na rynku + oprogramowanie właśnie ustala taką cenę a nie inną.

http://www.dobreprogramy.pl/Razer-Death … 38910.html

Swoją drogą, po co Ci (przykładowo), pięcioclick, co sekundę?