Program do nabijania statystyk

witajcie, prowadze blog w serwisie blogger i szukam programu który nabije unikalne odwiedziny, bo na ten blog wchodzą głównie mieszkańcy mojej wsi, a chce go trochę bardziej wypromować a u mnie wszyscy są na jednym IP bo jest sieć radiowa ;/ istnieje taki program?

http://www.web-marketing.pl/pozycjonowanie-stron/

Poczytaj co jest tam napisane. Pozycjonowanie poprzez sztuczne nabijanie odwiedzin obecnie jest rozpoznawane i skutek jest przeciwny do zamierzonego.

tak ale chodzi mi o porgram który zmienia IP lub proxy i sam odświeża stronę na nowym IP i przez to idzie oglądalność w górę. Czy istnieje takie coś?

sztuczne nabijanie odwiedzin =/= wzrost rzeczywistych odwiedzin

Poczytaj sobie coś o zasadach działania wyszukiwarek/katalogowaniu stron/zdobywaniu linków i ogólnie o SEO. Jednak najważniejsze jest skąd chcesz ściągać odwiedzających (z wyszukiwarek/z innych stron - jakich?)?

wiem że ważne jest umieszczanie linków na innych stronach / blogach ale to jest cieżkie żeby ktoś wrzucił reklamę mało popularnego bloga na swoją stronę lub blog. Chce pozyskiwać ludzi i z przeglądarek i ze stron ale nie wiem za bardzo jak to zrobić bo nie znam się za bardzo na tym, trochę czytałem o tym ale to sucha teoria…

Są katalogi płatne i darmowe, są fora i blogi zezwalające na reklamę, można się z kimś ugadać na wymianę linkami, można pozyskiwać linki w zamian za jakieś drobne robótki, można samemu budować sobie zaplecze, można wykupić gdzieś reklamę itd. itp.

Możliwości jest multum, trzeba tylko chcieć.

Aaa …najważniejsze, to zadbać o unikalną, interesującą treść - dzięki temu ludzie sami będą linkować i polecać :wink:

Nie mam aż tyle kasy żeby płacić za reklamę. Próbuje na innych blogach komentować i zapraszać na swojego ale przynosi to średnie efekty…

  1. Tematyka to podstawa. Ciężko, żeby blog o Bzdziszewie przeglądali ludzie z Warszawy.

  2. Rozrzucanie linków na lewo i prawo to zwykłe spamowanie. A spam = zło i takim działaniem również w końcu uzyskasz efekt przeciwny do zamierzonego.

  3. Prowadzenie strony to proces długotrwały. Facebook też nie uzbierał tych milionów użytkowników w tydzień. :wink: