Program do nadruków na koszulce?

Hej ! Tak jak w temacie ! Ktoś może polecić jakiś program do tworzenia grafiki czy projektów nadruków na koszulkach ? Chodzi mi o różne napisy itp ? Nie jestem grafikiem, nie znam się na tym, a może coś fajnego się znajdzie ?

W jakim dokładnie sensie? O jaką technikę nadruku Ci chodzi? Jak najprostszą domową (“naprasowanka”), to możesz w dowolnym programie graficznym. Pamiętaj jedynie o zaznaczeniu odbicia lustrzanego przed drukiem :wink:

Chcę przygotować sobie projekt, i zawieźć do drukarni koszulek, nie wiem sitodruk czy jak tam robią. Nie znam się na Photoshopie, ale mam kilka pomysłów na koszulkę.

Zadzwoń może najpierw do firmy wykonujej sitodruk w czym chcą otrzymać projekt (format) :wink:

Już zanosiłem może być EPS i wydrukują.

Windows najlepiej :))))

Już wiele koszulek drukowałem i firmy wymagają tylko dostarczenia pliku w formacie JPG.

Chodzi mi dokładnie w jakim programie jako amator mogę coś podziałać. Nie chodzi mi o system Windows…

Ale ty chcesz zrobić napis czy wrzucić zdjęcie itp. Bo jeśli napis to program graficzny się kłania a jak zdjęcie czy coś podobnego to nie musisz nic robić.