Program do nagrania części (wycinka) programu z telewizji

Witam :slight_smile:

Szukam programu, który pozwoli mi nagrać bezpośrednio (np. leci transmisja sportowa w internetowej tv) na dysk twardy komputera, a następnie “wyciąć” fragment i go wrzucić np. na you tube :slight_smile:

Pomoże ktoś?

Kiedyś ściągałem transmisje flashgetem, instalujesz flashget, potem do przeglądarki Firefox wtyczkę FlashGot i włączasz transmisję. Klikasz PPM -->media flashgot i się ściąga w formacie flv.

Nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy :wink: ściągnięcie przez flashgeta nic w zasadzie mi nie da, bo chodzi o to że nawet mając już ten plik na dysku, to już z niego chcę “wykroić” część z tej transmisji :slight_smile: czyli najprościej jak w Audacity - zaznaczam do wycięcia fragment utworu np. (początek) 1.24 min (koniec 2.30) i daję “wytnij” …gotowe - mam fragment utworu którego mogę użyć np. jako…dzwonek w telefonie :slight_smile: i to samo chcę zrobić ale z plikiem video :slight_smile:

Avi Timmer

Instrukcja

eyeti o coś takiego mi chodziło - dzieki wielkie =D>

Tym http://www.programosy.pl/program,audio-extractor.html wycinasz ścieżkę dźwiękową z czego tylko chcesz a tym http://www.programosy.pl/program,mp3-knife.html wycinasz fragment który zechcesz mieć jako ringtone.