Program do nagrywania dźwięku z mikrofonu i głośników naraz!

Niewiem czy takie coś istnieje,a jak tak to prosze o wytłumaczenie ewentualnie tytuł programu…Chce nagrać dźwięk i z mikrofonu z głośników…Np…Rozmowa ze skype nagrana w mp3…Czy jest to możliwe??Albo Pod karaoke nagrać głos??Prosze o pomoc bo na żadnym forum nieznalazłem dokładnej odpowiedzi…Z góry dzięks pozdro! !!

Łosiunio Ja to widzę tak : włączasz dyktafon stawiasz go koło głośnika. Wtedy nagrywa i ciebie, i dźwięk z głośnika. Minus - jakość

Właśnie o to chodzi fatalna jakość…Praktycznie nic nie słychać z głośników…Na 1 z forum ktoś coś pisał o zmianie ustawień karty dźwiękowej ale jak nienapisal :-xO programie żadnym nikt nie pisał znaczy pisali ale te programy nagrywają albo z mikrofonu albo z głośników(1 urządzenie)Ale dzięks za chęci… :DKiedyś tak próbowałem ale to jest fatalne…

Łosiunio , raczyłbyś przejrzeć forum, bo to już chyba z 5. topic na ten temat w przeciągu ostatniego miesiąca…

Np. ten:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=37516

Widze,że czytać nieumiesz… 8)Mówiłem,że "Prosze o pomoc bo na żadnym forum nieznalazłem dokładnej odpowiedzi"Więc napisz jak wiesz

Tam masz dokładną. Jeśli nie masz odpowiedniej karty dźwiękowej to nic nie zrobisz. Jaką masz kartę, Panie umiejący czytać :?:

No ale jedni mówią,że trza 1, że nie sorka,że tak powiedziałem ale się wpieniam:(Bo mi zależy na tym a dokładnie nie wiem…Mam złączoną z procesorem…Czyli lipa?? :frowning: