Program do nagrywania filmów z gier

Poszukuję darmowego programu do nagrywania filmów z gier. Ostatnio nagrywałem film poprzez xfire w grze F1 2010, ale niemiłosiernie gra się cięła, film trwał 4min i zajmował 9GB :o Fraps odpada bo jest to samo, a dodatkowo można nagrać tylko 30sek. Głównie chodzi mi o to, aby program był darmowy, łatwy w obsłudze, filmy nie były kosmicznych rozmiarów no i o brak ścięć z gry.

Nagranie z gier tyle zajmują, bo są nagrywane bez kompresji (z kompresją real-time dopiero miałbyś przycięcia gier), a podczas nagrywania masz przycinki, bo masz słabą kartę graficzną a zapewne nagrywasz w wysokiej rozdzielczości. Możliwe też, że sam dysk przy tym nie wyrabia z zapisem/odczytem.

Jak chcesz możesz spróbować z programami HyperCam albo Camtasia, ale też są płatne. O darmowych programach do tego celu szczerze mówiąc nie słyszałem.

OTy kosmos.JNJN

Ciężko z darmową alternatywą dla tego typu programów , a szczególnie gdy ma to być do nagrywania gamepay-ów z gier.Ostatnio widziałem , jakąś stronę która oferowała coś takiego video+audio o strona to wegame trzeba ściągnąć klienta ze strony.Pozwala nagrywać za free ale obraz jest obcięty po bokach filmu , kompresja lepsza jak fraps filmiki zajmują mniej , ale jak się chce nagrywać full screen to trzeba zapłacić ileś tam dolarów za miesiąc.Tak wiec lipa.Moim zdaniem lepiej zainwestować we Frapsa zapłacić raz i przeboleć przerabianie filmu , jak płacić co miesiąc.I czekać z nadzieją , że ktoś coś lepszego stworzy w przyszłości.

Moim zdaniem najlepszym programem jest HyperCam.

Możliwość ustawienia kompresji i tak dalej.

Możesz sprawdzić ten program, bo aczkolwiek widzę że ustawienia formatu i tak dalej istnieją wiec rodzaj kodeka, który kompresuje zapisywany obraz powinien istnieć.