Program do nagrywania klipów z gier

Witam. Posiadam frapsa, jednak chodzi o to, że podczas nagrywania spadają mi FPS w grze i zamiast płynnego filmiku wychodzi galaretka. Słyszałem, że są jakieś programy, które zamiast nagrywać do avi, robią screeny z gry i po zmontowaniu tych zdjęć wychodzi płynny film. Może ktoś mi polecić taki program?

film ze zdjęć i w efekcie płynny film?

No chyba sam nie wierzysz co mówisz…

W dzisiejszych czasach jest to chyba fizycznie nie możliwe przy średniej klasy komputerze. Przecież program musiałby robić co najmniej 24 screeny na sekunde, a dla lepszej jakości z 60. Nie da rady. Fraps do nagrywania klipów z gier jest chyba najlepszym rozwiązaniem.

Eh zacznijmy od tego jaka gra. Większość gier ma możliwość zapisywania dem, powtórek itp. Np. Warcraft 3 - tutaj jak odpalimi powtórkę, bez problemu FRAPS zgrywa 30FPS z audio na E2160 / 2GB RAM / 9800GT. Gry typu CS 1.6 / CS:S / QUAKE / UNREAL TOURNAMENT itp. mają możliwość zapisania dema z gry, następnie odpalamy demo i za pomocą konsoli i odpowiedniej komendy np. w cs startmovie 30 aaa zapisujemy cale demo w plikach .bmp, następnie np. w VideoMach lub Sony Vegas sklejami klatki w film.

startmovie 30 aaa - onacza: startmovie - rozpoczęcie zrzucania klatek, 30 to ich liczba, a “aaa” nazwy klatek. Jak masz dużo miejsca to polecam 120 klatek i odpowiednia obróbka.

Też szukałem programu niedawno do nagrywania filmów z fps . Nawet stworzyłem własny poradnik ^^. Ale do rzeczy, program to: “MSI Afterburner”

Możesz go pobrać z tond: http://www.programosy.pl/program,msi-afterburner.html

A tutaj masz dokładnie powiedziane jak się nim posługiwać:

(dzieciak mnie rozpierdala xd)

Filmiki nagrane za pomocą tego programu wychodzą “płynne” i co najważniejsze nie obciąża zbytnio komputera. Możesz ustawić jakość nagrywanego filmu i itd. :wink:

Pozdrawiam . ! :wink: