Program do nagrywania obrazu z pulpitu

Witam, poszukuje programu do nagrywania wszystkiego co dzieje się na monitorze

najlepiej gdyby program włączał się razem z Windą i był niewidoczny dla użytkowników.

W szpiegostwo się chcesz bawić? Oj nieładnie… Camtasia albo nawet Fraps, ale będzie to widoczne dla użytkowników z jednego powodu - zużycie procesora i stałe mielenie dysku. Jak chcesz szpiegować to szukaj na forach hackerskich…

Nie tyle szpiegowanie ale jestem ciekaw co się dzieje na moim kompie kiedy jestem w pracy bądź delegacji :wink:

Yhmm :wink: To tak to się teraz nazywa…Jeżeli to Twój komp to albo zablokuj go hasłem i masz problem z głowy ,albo pozakładaj innym osobne konta użytkownika z ograniczeniami, potem przeglądniesz podgląd zdarzeń i mniej więcej będziesz wiedział co się działo.

Takie rozwiązanie wiązałoby się z momentalnym zawaleniem dysku - nie zdążysz nawet dojechać do celu ,a dysk będzie już full zapełniony :stuck_out_tongue:

Są inne metody ,ale to wiąże się (jak zwał tak zwał)- ze szpiegowaniem.

Może coś więcej o “innych metodach” ?

W Camtasii można ustawić dowolny format kompresji obrazu, więc od razu zawalony być nie musi, co nie zmienia faktu, że byłoby to idiotyczne rozwiązanie w takim przypadku. Jeszcze np. kontrolować dziecko podczas pobytu w pracy tym można, ale nie na dłuższy okres.

A inne metody, tak jak pisałem wcześniej - pytaj na forach zajmujących się hackerstwem.

Dokładnie.

Nie koniecznie trzeba szukać po hackerskich forach :wink: Nawet w bazie programów na dp są legalne ,firmowe narzędzia…Np można ukryć ikonę ,przejąć myszkę ,przechwycić pulpit…itp.

Może jakieś konkrety zamiast może itp.

Przejrzyj to: http://www.pcworld.pl/news/361582/REFOG … utera.html

Jasiek dzięki, bardzo fajny programik który w 100% rozwiązuje mój problem.

Serdecznie pozdrawiam.