Program do nagrywania tego co robimy na komputerze i powtarzania tego

Hej poszukuje programy, który da mi możliwość nagrania tego co robię na komputerze np. przesunąć myszką w prawo, kliknięcie prawego przycisku myszy, wpisanie czegoś w google. Program ma działać na takiej zasadzie, że najpierw klikam record (nagraj) i np wpisuję w google jakieś słowo następnie klikam play (czyli coś typu powtórz) i powtarza mi czynność którą nagrałem, znam jeden program TinyTask ma być to coś na tej zasadzie tylko ja chciałbym jeszcze zamiast ilości powtórzeń ustawić sobie po prostu co ile ma takie nagranie się puszczać, np nagranie trwa 20 sekund i minęło nagranie potem program odczekuje 5 minut i puszcza to ponownie, ktoś może zna. Proszę o odpowiedzi :slight_smile:

Tu szukaj. Moze coś jest

Sprawdzę, ja myślałem żeby to samemu jakoś zrobić w autohotkeyu ale nie znam się na tym za bardzo.

Ocam

Przecież to program do nagrywania ekranu a nie tego co ja chcę.

https://www.dobreprogramy.pl/FastStone-Capture,Program,Windows,11960.html

widzę, że tylko 1 osoba zrozumiała o czym mówię.
@stens1950 wpisz proszę w google tinytask zobacz co to ja mówię o czymś takim tylko chciałbym żeby jeszcze była funkcja ustawienia timera że to “nagranie” odtwarza się co 5 min na przykład.

Czyli po prostu potrzebujesz taki soft do nagrywania i odtwarzania makr
https://www.macrorecorder.com/

@silvver ja potrzebuję tylko kliknąć w parę miejsc na ekranie i żeby to się powtarzało co na przykład 5 minut. https://www.tinytask.net coś na zasadzie tego programu, tylko on nie ma możliwości powtarzania czynności co ileś sekund/minut.

Ale w tinytask masz powtarzanie. Dawno nie używałem, ale nie można ustawić tam czasu powtórzenia?

obraz

@LORDEK Ilość powtórzeń to wiem, że jest, ale nie widziałem tam co ile ma się powtarzać, a może ty widziałeś?