Program do nagrywania

Czy jest jakiś darmowy program,który potrafi nagrywać płyty z takimi opcjami:

Tryb zapisu: jakikolwiek

Nie zamykaj ostatniej sesji

Korekcja EFM

Korekcja danych subkanałowych?

Jakikolwiek z jakimikolwiek ustawieniami :wink:

Tak poważnie, to nie ma, bo niby skąd program ma “wiedzieć”, co i jak chcesz nagrać?

Chodzi mi o ustawnienia programu: “NIe zamykania ostatniej sesji”,“Korekcji EFM” i “Korekcji danych subkanałowych”. Takie ustawienia są potrzebne do prawidłowego nagrania płyt CD i DVD.

Wydaje mi się, że szukasz dziury w całym.

Pobierz i zainstaluj program Ashampoo Burning Studio 6.61 PL i podziel los dziesiątek tysięcy użytkowników cieszących się z korzystania z tego bezpłatnego i dobrego programu do nagrywania i kopiowania płyt.

Opcje zamykania sesji znajdziesz pod przyciskiem “Zmień opcje” przed rozpoczęciem nagrywania płyty.

W tym programie znajdę te wszystkie trzy opcje?

Właściwie każdy program nagra prawidłowo płytkę :wink:

Tak jak napisał seba86mu wybierz Ashampoo bądź nawet Nero,Clone CD :wink:

Bo ja chcę nagrać płytę DVD z plików MDS i MDF. A Ashampoo takich plików nie obsługuję. Konwersja MDF–>ISO nie wchodzi w rachubę. Czy jest inny program obsługujący i MDF/MDS i spełniający te trzy opcje i darmowy?

Jak to nie obsługuje ? :o

Otwórz Ashampoo -> Utwórz/Nagraj obraz płyty -> Nagraj obrazł płyty CD\DVDF\Blu-ray -> wskaż folder, w którym znajduje się plik z obrazem, a z pozycji “Pliki typu” wybierz “Wszystkie pliki” i nagrywaj obraz :smiley:

Jest napisane że nie można wczytać pliku…To jest program program obsługujący i MDF/MDS i spełniający te trzy opcje oraz darmowy?

Spróbuj Clone CD lub Clone DVD.

On nagrywa pliki MDF/MDS

Ale mi chodziło o darmowy program…

Z darmowych to ImgBurn 2.4.1.0 :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … rn+2.4.1.0

i spolszczenie do niego:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … olszczenie

Ale jak ustawić w ImgBurnie te 3 opcje?Czy da się zrobić jakby profil takiego zapisywania?Czy może jest jeszcze jakiś inny program?

Daj już sppokuj, bo widzę, że nie masz pojęcia o temacie, który poruszyłeś.

Ale ja się tylko pytam…NIe możecie odpowiedzieć.Chodzi mi o program nagrywający pliki MDF/MDS i zapisujący tymi sposobami:

Nie zamykaj ostatniej sesji

Korekcja EFM

Korekcja danych subkanałowych

Takie opcje ma na przykład Alochol 120%. A ja się pytam czy jest taki program tyle że darmowy.Możecie odpowiedzieć??

darmowy jest XP Burner Pro

Ale czy on może nagrywać MDS/MDF i ma te 3 opcje?

Szanowny kolego mimlad

Już dość czasu męczysz ten temat na forum.

Jedynym powodem, dla któego musiałby być takie ustawienia w programie, jest wykonanie pirackiej kopii jakiejś gry ściągniętej z sieci.

Skoro nie miałeś oporu przed ściągnięciem pirackiej gry, to skąd pytanie o darmowy zamiennik Acohol 120%?

Jego też ściągnij z jakiegość serwera warezowego, a do nas zgłoś się potem.

Może poradzimy Ci, jak usunąć infekcję, którą tam złapiesz.

Moim zdaniem temat na śmietnik.

NIe korzystam z torrentów czy P2P i nie zamierzam korzystać…Chcę tylko znaleźć program o takich opcjach.Jak nie wiesz to się nie udzielaj