Program do napisania patcha polonizującego


(Kyto93) #1

Witam, nabyłem grę L.A. Noire i mam problem, bo jest ona w wersji językowej EN (angielski), przeglądałem na necie czy są patchy polonizacyjne ale niestety nie ma żadnych, jedyny dystrybutor spolszczenia http://lanoire.pl/ nie spieszy się z wydaniem spolszczenia gry, a więc wpadłem na pomysł napisania własnego, szukałem programu do edycji tekstu gry, lecz natrafiłem na program o nazwie: ResHackers.

Niestety, ale jest to program uruchamiający się na Windowsie XP 32bit, a poszukuję programu który działa stabilnie na system operacyjny Windows 7 Ultimate 64bit.

Proszę was, abyście wysłali mi nazwy DOBRYCH programów do edycji tekstu gry. DZIĘKUJĘ


(nnick) #2

No reshackerem i jego podobnymi to naaaaaaaprawdę wiele osiągniesz w przypadku gry. Trzeba mieć dostęp do narzędzi deweloperskich dla silnika gry lub ewentualnie samemu rozgryźć format plików wykorzystywanych przez silnik


(Frankfurterium) #3

Z tego co czytałem, ludzie spolszczający gry od Rockstar do wyciągania i edycji tekstu używają własnego (dla nich napisanego) programu. Spolszczanie to nie takie hop-siup, zwłaszcza kiedy twórcy nie życzą sobie grzebania w plikach i robią co mogą, żeby nie dało się ich otworzyć w zwykłych edytorach. Poza tym w grach nie ma jednego standardu pliku z tekstem -> nie ma standardowego edytora.


(Łukash) #4

Spróbuj Resource Hacker: http://www.angusj.com/resourcehacker/ lub Explorer Suite: http://www.ntcore.com/exsuite.php


(Kyto93) #5

czyli szczerze mówiąc jedna wielka lipa, aby złamać zabezpieczenia twórcy gry aby odnaleźć teksty ?


(Łukash) #6

KytoX , Raczej to nie jest takie proste.

http://forum.xentax.com/viewtopic.php?f ... &start=210


(Kyto93) #7

Łukash właśnie tego szukałem, dzięki :slight_smile: