Program do ngrywania

Czesć, potrzebuję jakiś program do nagryania muzyki na twardziela np z radia internetowego albo z programu który sie nazywa “Mercora” czy jakos tak. To jest taki priogram z którym łączą sie ludzie jak np w dc++ i udostępniają swoją muzykę, w ten sposób można odsłuchiwać jak w radiu to co sie chce, nie można tylko tego sciągnąć. Chciałęm zapytać czy jest jakiś program który umożliwiłby mi nagranie takiej piosenki w momencie gdy ją odsłuchuję na twardy dysk w formacie mp3 albo pokrewnym?

iRadio 1.4.0.402

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=66&id=685

http://www.stefe.webpark.pl/free-soft-l … radio.html

a o tym nie mam pojecia

program do nagrywania radia na twardziela. Było.

iRadio

Screamer-Radio

hmm… jakby to powiedziec, chyba nie dokońca tego szukałem. Zapomnijmy o tym co pisałem wyżej i popatrzmy na to co niżej :slight_smile:

Chodzi mi o to że kożystam z darmowego trialu jakiejs firmy internetowej, oferującej sprzedaż płyt. Nazywa sie to chyba Rhapsody. Moge tu odsłuchac za free tylko 25 piosenek, tych których mi sie podoba i nie chciałbym stracić takiej okazji i sobie je nagrać. W momencie gdy chce sobie odsłuchać taki utwór to sie (of course) łącze z ich serwerem i wtedy słyszę w swoich głośnikach tą muzykę, ale to tylko 25 razy bo potem juz 3ba pay. Nie wiem na jakiej to zasadzie działa tak naprawde, ale nie jest to raczej typ internetowego radia - myśle że zrozumieliście sentencję :wink:

tak… chcesz oszukiwac :slight_smile:

w rzeczywistości to to samo co nagrywanie z radia internetowego 8)

Złączono Posta : 20.07.2005 (Sro) 13:01

nom, więc czy jest taki program??