Program do niewidzialnego szpiegowania komputera


(Goza Michal) #1

Witam, mam takie pytanko, mam firmę, i chciałbym w jakiś niewidzialny sposób patrzeć co robią moi pracownicy w godzinach pracy (podgląd pulpit, tylko żeby nic nie było pokazane obok zegarka) bo od jakiegoś czasu, pojawiło się mnóstwo wirusów itd. chciałbym zobaczyć kto jest odpowiedzialny za to, z racji tego że stanowisko jest używane przez parę osób


(fiesta) #2

Używanie takiego oprogramowania bez wiedzy pracowników jest niezgodne z polskim prawodawstwem. Możesz zainstalować np Oko szefa ale obowiązkowo musisz poinformować pracowników o takim działaniu. Inwigilowanie pracowników bez ich wiedzy, może się skończyć dla Ciebie sprawą w sądzie.


(Goza Michal) #3

no ok, no to jeśli bym to robił prywatnie na swoim komputerze, możecie mi polecić jakiś program ? proszę o konkretną odpowiedź na moje pytanie, bez off topów :slight_smile:


(fiesta) #4

Dostałeś propozycje softu w moim poprzednim poście (Oko szefa).

Offtop to nie był, gdyż zostałeś tylko poinformowany o skutkach takiego działania które zamierzałeś przeprowadzić.

Jednocześnie informuję że wszelkie propozycje nielegalnego softu w stylu KeyLogger itp. będę kasowane zgodnie z regulaminem forum i wyciągane będą regulaminowe konsekwencje.


(Goza Michal) #5

rozumiem i dzieki za wskazówki, tylko powiedz mi czy oko szefa jest niewidzialne dla użytkownika ? bo chodzi im o coś niewidzialnego, tzn nie ma ikonki kolo zegara np.


(Cedar) #6

mitas86 , Rzuć okiem na ten program: http://www.monitoringkomputera.pl/ - wydaje mi się, że powinien spełnić Twoje wymagania (link podany po konsultacji z moderatorem)


(Goza Michal) #7

a tak btw. nie chodzi mi o keyloggery tylko podgląd pulpitu

dzięki "cedar" zaraz się zapoznam

-- Dodane 18.08.2010 (Śr) 12:45 --

znalazłem coś ciekawego polecam Remote Admin, z możliwością ukrycia servera :slight_smile: