Program do obługi serwera minecraft

Witam,

Do tej pory mam założony serwer na oryginalnym software ze strony minecraft.net. Lecz brakuje mi możliwości pluingów Próbowałem bukkita ale nie działał mi. Wpomnę że serwer jet na hamachi i kolejną sprawą jest to jak ustawić przekierowywanie portów na routerze i np. na no-ip stworzyć tą domenę tak by wszystko działało (domenę stworzyłem uruchomiłem ją w programie ale nie mogę utawić przekierowywania portów na routerze). Mój router to linksys wrt160nl. Wracając jezcze do tematu podłączenia wzystkiego chciałbym bym aby serwer działał jednocześnie i na domenie i na lokalnym ip sieci domowej. Próbowałem canary mod działał ale nie ma na niego zbyt wiele pluingów. Jednym z pluingów jakich próbowałem był logon plugin. Docelowo na serwerze chciałbym mieć jakąś domenę, by serwer działał tak jak działa jednocześnie w dwóch sieciach lokalnej i hamachi (żeby nie było hamchi tylko domena) oraz pluing z logowaniem oraz jeszcze taki plugin by każdy mógł bódować na określonym terenie a na innym żeby klocki automatycznie się przywaracały.

Proszę o istrukcje do przekierowywania portów odpowiedni program serwerowy i linki do pluingów.