Program do obróbki filmów pinaclle

Witam! Czy ktoś może mi pomóc. Mam film a nie mam programu do jego obróki. Słyszałem, że najlepszy jest pinaclle. ![-o<

  1. Obróbka to dość obszerne pojęcie

  2. link

  3. Zły dział kliknełeś :stuck_out_tongue:

Jestem tu pierwszy raz i jeszcze nie wiem jak się poruszać, więc to nie jest temat do śmiechu, a słyszałem, że pinaclle to najlepszy do tego program :o

tutaj masz bezpośredni link do tego programu.

Polecam również zaznajomić się z tym programem

Witaj na forum pupson :wink:

Nikt tutaj nie śmieje się z nowych userów :wink:

Jeśli jednak chcesz usyskać tutaj rzetelną pomoc to postaraj się precyzyjnie opisać na czym polega problem lub czego poszukujesz.

Napisz o jakiego typu “obróbkę” Ci chodzi. Co chcesz osiągnąć ?

Po pierwsze nikt się z ciebie tutaj nie śmieje.

Po drugie, który program jest najlepszy można dyskutować bez końca.

Po trzecie, zajrzyj tu i tu

aju bardzo dziekuje za pomoc szkoda że to wersja testowa ale i tak dziękuje

pupson pinnacle to program płatny :wink: Jednka aplikacja jest raczej dla zaawansowanych użytkowników. Na początek zapoznaj się z programem również polecanym przez aju czyli VirtualDub :wink:

–> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=113&id=238

:slight_smile:

Pełną wersję musisz po prostu kupić.

To jedyna metoda

Witam. Program Pinnacle Studio 9 jest faktycznie bardzo dobrym programem. Nie jest wcale tak bardzo skomplikowany. Na każdym etapie obróbki oferuje bardzo dobrą pomoc po polsku. Każdy krok możemy cofnąć jeżeli zrobi się coś nie tak. Ma spore możliwości i dużo różnych efektów. Warto trochę się z nim pomęczyć. Pozdrawiam.

Wspomnę o Windows Movie Maker 2, instalowanym razem z SP2. I choć znacznie ustępuje możliwościom programu Studio 9, dla potrzeb pupsona może okazać się wystarczający.

nie wątpię, tylko przynajmniej jak dla mnie ma jedną wadę - plik wyjściowy Avi lub Wmv. Nie można przekonwertować od razu do mpeg. Pozdrawiam