Program do obróbki głosowej

(Majlajf) #1

Proszę Was o pomoc ... poszukuję programu do obróbki głosowej, aby dociągał głos jak w studiu nagraniowym, np. zakryje braki w głosie i nie będzie słychać fałszowania ^^ Z góry dziękuje za pomoc!

(Rkizeweter) #2

Oj to takich to nie ma za darmo - nawet te oferowane na vortalu - w wersjach trial - a kosztujące dużo - nie mają takiej opcji. Taki Bajer to tylko w wyspecjalizowanych studiach za bardzo dużo pieniążków - hehe.

(adpawl) #3

Z kiepskiego materiału to i w studiu niewiele narobisz...

Studio nagraniowe to przede wszystkim całkowicie wyciszone pomieszczenie, wysokiej klasy sprzęt, mikrofony itd. itp.

Poza tym nagrywane oddzielnie ścieżki, wiele dubli, staranny dobór i edycja materiału ....wreszcie miksowanie.

Nie przeskoczysz tego żadnym, nawet najdroższym programem!

(Majlajf) #4

Nie przesadzajmy już z tym profesjonalizmem ^^ poprostu chciałbym dociągnąć głos ... nieźle mi to wychodzi programami, które już mam ale potrzebuje więcej efektów ... x)

(Maciekk) #5

a jakie programy już masz?

(Majlajf) #6

Oj .. szukałem i mam ich dużo ^^ śmieję, że prawie wszytskie z neta xD np. EXPStudio Audio Editor, Fx Magic Music, Adobe Audition itepe *** nie wiem czy są one dobre, ale skoro ktoś polecał to ściągnąłem ...

(Maciekk) #7

hmm... ja się na tym nie znam, lekkie obróbki glosu robię w audacity ale nie jest to nic wielkiego

(Majlajf) #8

Też mam ten program, robię w nim wstępną obróbke i nagrywam dźwięk ^^ według mnie to dobry program xD efekty ma fajne ...

(adpawl) #9

Od dawna korzystam włąściwie tylko z Goldwave. Jest dosyć zaawansowany ...i stosunkowo tani. Ma sporo wbudowanych funkcji i możliwość tworzenia własnych efektów.