Program do obróbki graficznej html

Witam! Poszukuję jakiegoś dobrego programu który pozwoli mi stworzyć stronę html graficznie żeby nie musieć bawić się w pisanie, ustawianie i przesuwanie guzików tła i wszystkich innych opcji w notatniku :smiley: Ważne jest żeby ten program miał okno podglądu, pisania ręcznego w html oraz graficznego ustawiania wszystkiego. Gdyby dodatkowo nie wywalał błędów jak wczytam do niego swoją stronę z użytym php to byłoby świetnie. Z góry dziękuję

Poszukiwana przez Ciebie opcja to WYSIWYG. Popularne programy to np. Nvu lub SharePoint Designer.

Co do WYSIWYG’a to jest to strasznie irytujący program z wielkimi ograniczeniami. Wybieram pole, robię guzik i on oczywiście jest mądrzejszy ode mnie więc potem jak zapisze już w php/html to sam muszę wszystko zmieniać bo np. nie zostawia pustych pól tylko wszędzie wrzuca niepotrzebne dodatkowe informacje które i tak działają tylko z tym, co jest zaoferowane w programie. Co do reszty sprawdzę zaraz :slight_smile:

**** Nie zrozumiałem na początku :slight_smile: myślałem że chodziło o “wysiwyg web buildera”