Program do obróbki grafiki-kolaż

Witam.

Poszukuję tak jak w temacie, programu do obróbki grafiki (zdjęć) w którym wykonam kolaż >>efektywnie<< Chodzi mi o to by jakoś fajnie kilka zdjęć było tak jakby w jednym. W gimpie może coś takiego się da ale nie mam czasu na szukanie tutka. W picasa nie można ustawiać zdjęc więc jak dam z 3-4 to już się przykrywają. Może być nawet corel itd. Byle kolaż dało się bez problemu zrobić. Proszę o szybką odpowiedz, chcę by program był darmowy lub instrukcja gdzie włączyć wykonać kolaż.

Porchekarera , chodzi o przenikanie zdjęć?? jeśli tak to ustaw krycie dla odpowiednich warstw w GIMP-ie.

NO mniej więcej… tylko tak musze pomniejszyć te zdjęcia w gimpie itd. ogólnie w gimpie to strasznie dużo roboty, nie dość, że w gimpie to mi żadko co wychodzi. Tu przykład http://harmonyart.blox.pl/resource/otwarcie.jpg chcę by była możliwość przestawiania przesuwania zdjęć.

Porchekarera , więc każde zdjęcie niech będzie na osobnej warstwie i wtedy wybierasz narzędzie do przesuwania (M) , zaznaczasz, żeby przesuwać aktywną warstwę, aktywujesz w oknie Warstwy, kanały, Ścieżki i przesuwasz.

Ah niech bedzie.

Spróbuj tego:

http://www.galleriasoftware.com/

Pozdrawiam…

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php .Jest tam też spolszczenie .KOLAŻ w zakładce strona(page),można trochę przesunąć zdjęcia i wybrać kilkanaście form połączeń.

picasa3, kazde zdiecie mozesz przekrecic pomiejszc,powiekszyc,przesunac.Zmien jezyk na polski.Narzedzia>opcje>jezyk. Powodzenia

Może Fotowall Cię zadowoli http://www.ubucentrum.net/2009/12/fotow … zu-ze.html? Dostępny dla Linuksa, MacOS X i również pod Windowsa :slight_smile:

Pozdrawiam!