Program do obróbki Video

Witam Serdecznie

Przejdę od razu do rzeczy , poszukuję jakiegoś bardzo profesjonalnego programu do obróbki Video, Cena nie gra roli w tym przypadku , jak będzie darmowy to OK , jak trzeba zapłacić to też nie ma problemu. Więc moje wymaganie które powinien posiadać programik ( może być nawet kilka jeśli jakoś i efekty będą lepsze- nie ma problemu z tym). Obowiązkowo musi posiadać… nie wiem jak to się fachowo nazywa ale coś takiego do robienia własnego MENU na samym początku , łączenia kilku filmów w jedną całość : tzn płynne przechodzenia bez żadnych zacięć itp. Do tego dodatkowo oczywiście efekty graficzne , dźwiękowe wizualne itp. Możliwość zrobienia podkładu dźwiękowego pod film. Jeśli są takie programy ( nie wiem nie orientuje się ) opcja wypalenia filmu w HD, zmiana rozdzielczości filmu na HD, posiadam kamerę cyfrową która nagrywa Video w tym o to formacie więc chciałbym skorzystać z tego , TV też mam z wejściem HD do tego PlayStation 3 , więc zaplecze techniczne do tego jest… Komputer myślę że też spokojnie da radę w “zrobieniu” takiego filmiku… Jeszcze raz powtarzam nie musi to być jeden program , każdy może być od innej funkcji, tylko chciałbym to potem jakoś “skleić” w jedną wielką piękną całość.

Pozdrawiam i czekam na odp

:lol: to wszystko chyba posiada dołączany do systemów Windows program Windows Movie Maker

Tak na pewno:) Do Fiata 126P jest w standardzie nawigacja

nie rozumiem ciebie, do większości czynności jakie chcesz wykonywać starczy WMM

jeśli już chcesz kupować program to zainteresuj się programem Sony Vegas Studio

Może Nero 9 ? oferuje chyba wszystkie funkcje które wymieniłeś.

Jeżeli chodzi o profesjonalną obróbkę video to polecam TMPGEnc.4.0.XPress (obsluguje CUDA)

Jeszcze Avidemux…