Program do obrucenia i zapisania filmu z malym problemem

Witam mam maly pñroblem nagralam film telefonem i chcialabym go obrucic ale moj computer nie pozwala mi na sciagniecie ni zapisanie jakiegokolwiek programu do obracania filmow. film konczu sie .3gp jak moge go zmienic zeby zmianila ta koncowka na jakas bardzoie uzywana y sie odwocil o 90stopni i zapisal sie w tej formie?? dziekuje i czekam na szybka odpoiedz

Bez pobrania programu nie obejdzie się. Skonfiguruj system tak, żeby umożliwił pobranie pliku. 3gp to typowe rozszerzenie filmów z komórki. Np. Format Faktory pozwoli przekonwertować na inny format.

Szczeze mowiac nieumiem tego zrobic :frowning: jet jakas inna forma? jes to fil mojej coruni i potrzebuje go obrucic.

Tak po twojej odpowiedzi widzę że żadna porada chyba ci się nie przyda (no chyba że piszesz z komórki metodą słownikowa :slight_smile: )

A na poważnie jak nie bardzo wiesz jak się za to zabrać jeśli nie jest to film bardzo osobisty (tupu pikantne sceny itd.),to zrób tak:

przegraj film na kompa,spakuj jakimś zipem na hasło,załóż konto na jakimś hostingu typu Przeklej.pl i wyślij ten film,na forum ogłoś

że prosisz o “przekonwertowanie” filmu takiego a takiego i daj link i hasło do filmu i napisz może o co ci chodzi dokładnie jaki ma być format wyjściowy (tzn. na czym będziesz chciał oglądać ten film)

Może ktoś pomoże.

ps: a najlepiej pójdź z tym do znajomego w pobliżu który będzie potrafił ci pomóc.

I co za sprzętu używasz że nie możesz nic ściągnąć i zainstalować,zrób z tym porządek bo inaczej to wszystko nie ma sensu (na co ci taki system i sprzęt)

konstancja177 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif