Program do obsługi małej firmy

Witam

Poszukuje programu , który daje możliwość obsługi 2 sklepów (magazyn , faktury , przelewy , lista klientów / dostawców) + allegro , tak by można było używać go na 3 współpracujących komputerach ( 2 sklepowe oraz domowy , który przechowywałby całość informacji).

Najchętniej oczywiście widziałbym rozwiązanie darmowe.

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie.

Zajrzyj na Vortal w dział Programy -> Firma :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=43

Na pewno wybierzesz coś interesującego :wink:

Zajrzeć zajrzałem już dawno :slight_smile: , instalki mam pościągane i na pewno będą bardzo przydatne. Sęk w tym że osobiście nie jestem w stanie ocenić wartości tychże programów jeśli o chodzi o przydatność w wymienionych wyżej zakresach. Dlatego bardzo pomocne będą dla mnie opinie osób które już miały do czynienia z oprogramowaniem do obsługi firm i faktycznie je stosowały. Miałem też nadzieje że znajdzie się ktoś kto podrzuci adresy innych programów na razie niedostępnych na vortalu ( np. w taki sposób dowiedziałem się o oprogramowaniu "eurofirma - start). Ponieważ sam nie mam jak testować funkcjonalności takich programów , opinie użytkowników pozwolą mi ustosunkować się do nich. Niestety brak czasu nie pozwala mi na bardziej gruntowne przeszukiwanie netu i dlatego zwracam się o pomoc do użytkowników vortalu.

Ja używam do małej księgowości Ramzesa http://www.ramzes.pl/ u mnie sprawdza się dobrze . Masz 60 dniową pełną wersję do testowania ja mam od dwóch lat bezpłatną (Była na płytce z Gazetą Prawną w zeszłym roku). Księgowość w małej spólce prowadzi idealnie (według mnie).