Program do obsługi wielu nagrywarek

Witam - to mój pierwszy wpis więc wypada się przywitać;)

Poszukujemy programu który dałby radę obsłużyć minimum 8 nagrywarek. Zajmujemy się reklamą ale weszliśmy w branżę produkcji i druku na płytach. W związku z coraz większym zainteresowaniem ta ofertą przebudowujemy kilka naszych komputerów na duplikatory CD/DVD/BD.

Chodzi nam o sprawdzone rozwiązanie - bezproblemową obsługę SATA, prostą obsługę oraz możliwie jak największą funkcjonalność. Jako że to ma być oprogramowanie do firmy w grę wchodzą płatne rozwiązania. Na kilku forach znalazłem info że Nero po dokupieniu jakiegoś dodatku pozwala na jednoczesny zapis na większej ilości napędów.

System - najlepiej Windows 10, lecz jeżeli ktoś ma sprawdzone podobne rozwiązania pod Linuxa to również proszę o info.

Może trochę OT, ale jeśli to są tak duże nakłady, to nie lepiej zamówić te płyty w tłoczni? Tłoczone płyty wytrzymują zdecydowanie dłużej, odpada problem “odpadów” ze szpuli itp. Przelicznik czas produkcji/koszt do jakości zakładam, że będzie lepszy, a i klienci zadowoleni, że dostają porządny produkt, a nie (za przeproszeniem) bazarową kopię z nagrywarki :wink:

Tłoczenie opłaca się dopiero powyżej 500 sztuk i takie ilości zlecamy już do innych firm. My obsługujemy głównie ilości 100-250 i ilość tych zamówień wzrasta u nas lawinowo. Oczywiście jeżeli ktoś chce to zamawiamy tłoczenie nawet i 50 sztuk ale to się kompletnie nie opłaca. Najdroższa jest matryca .

Każda firma która tłoczy ma też duplikację w ofercie - to po prostu jedna z usług obecna na rynku. Nawet profesjonalne duplikatory za 10 tysięcy są zwykłymi komputerami z 10, 15 czy 20 nagrywarkami (najczęsciej LG lub LiteOn) więc taka “bazarowa produkcja” odbywa się na całym świecie. Po prostu zamiast wydawać bez sensu kasę na sprzęt który nie jest jej wart budujemy wszystko sami :slight_smile:

EDIT. Dodam jeszcze że obecnie wykonywaliśmy kopie na 3 komputerach po 3-4 napędy. Program który używam to Ashampoo Burning Studio i obsługuje on bez problemu tyle napędów :slight_smile: szukamy czegoś co NA PEWNO obsłuży 8 nagrywarek. Być może ktoś się z tym spotkał już. Wolę nie eksperymentować na zleceniach klientów bo to jest niedopuszczalne dla mnie.

Nero + BARDZO DROGIE PLUGINY i obsługa 32 nagrywarek.