Program do oczyszczania obrazu

Witam i pozdrawiam wszystkich.Szukam oprogramowania do oczyszczania filmu z śmieci typu kropki chodzi mi konkretnie bardziej o wyostrzenie obrazu jeśli był on zgrywany z kasety vhs.Oczywiście nieczarujmy się że takie oprogramowanie jest dostępne na necie które kosztuje zapewne kilka tysięcy lub jest używane w profesjonalnych studiach bo o takim to mogę tylko pomażyć ale jeśli coś macie na uwadze godnego to proszę o radę zaco będę ogromnie wdzięczny wszystkim.

tak żartobliwie to kup Photosop CS 3

Złączono Posta : 15.10.2007 (Pon) 3:41

all player wyostrza właśnie obraz chyba

OK zaspecjalnie się nieznam na tym ale już z samej nazwy programu wydaje mi się że jest to program do obróbki zdjęć który proponujesz a nie filmów no chyba że się mylę.

W każdym playerze mozesz wyostrzyć film / poprawić jakość, bo to nie zależy od playera a od kodeków, włącz film i w trayu (po prawej na dole) powinna ukazać się taka zielona strzałka lub inny znak np: divx, klikasz prawym przyciskiem myszy i tam będziesz miał: wyostrzenie, postprocessing itd.

Witam ponownie OK dzięki za konkretne instrukcje ale czy niebędzie to trwało wieczność.Odrazu konkretnie wytłumaczę oco mi biega więc tak przegrałem film z kasety vhs kopia w idealnym stanie na płytę dvd poprzez stacjonarną nagrywarkę dvd.Film jest stary bo z 1991r niema nigdzie załamanych lini , przechodzących pasków na obrazie itd.jest tylko zamazany lekko obraz wiadomo w końcu to vhs noi oczywiście jak na tamte czasy dźwięk jest w mono ale z dźwiękiem to już nie problem bo mam odpowiednie programy do obróbki jego.Mam takich kilka swoich kaset które chciałbym właśnie sobie przegrać na płytę dvd ponieważ nie są dostępne u nas do kupienia bo albo dystrybutorzy już nieistnieją dawno albo nieopłaca im się ponownie wznawiać i wypuszczać takiego tytułu na krążku dvd przypuszczam żeto nieopłacalne dla nich jest.Szkoda tylko bo napewno nietylko Ja byłbym zainteresowany kupnem takich tytułów z lat 1980-2005 a jak już wznawiają tak jak z wysyłki udało mi się dostać film pt.HYCEL z Lorenzo Lamasem to naprawdę tragedia jak można coś takiego na płycie wypuścić (chodzi mi konkretnie tu o jakość filmu) dźwięk podany niby w 5:1 a jest mono a obraz to tragedia już sam lepiej z vhs-u bym sobie nagrał.