Program do odbierania tv cablowej

Witam Was serdecznie, mieszkam w uk i dzis zakupilem pakiet telewizji balowej. Mam dekoder i chce to podlaczyc do komputera. Kabel jest standardowy, nawet nie wiem jak sie nazywa ale w kazdym telewizorze jest takie okragle wejscie. Podlaczylem do mojej karty telewizyjnej “Pinnacle PCTV DVB-T PCI” i zainstalowalem najnowsze oprogramowanie od producenta “TV center Pro 4.99”

niestety nie znajduje mi zadnych kanalow. Czy ktos sie spotkal z podobnym problemem? A moze to ten program to syf i potrzebuje jakiegos innego?

Bardzo prosze o pomoc.

Jakiej? Cablowej? Balowej?

Przecież tuner, który masz w komputerze jest cyfrowy, a CABLÓWKA jest analogowa. Jeżeli karta ma wejście analogowe, to możesz ew. na pececie oglądać ten kanał, który ustawiłeś w tunerze.

szukaj Dscaler, ja używam i jest OK

Jetst to tuner samsung vbox smt-2110c, jak zamawialem usluge to w opisie bylo 100 cyfrowych kanalow, w tunerze mam zlacze euro ale oczywiscie w pc tego nie mam,

sciagnalem ten program dscaler ale nie znajduje mi chyba karty telewizyjnej. Karta tel jest napewno dobrze zainstalowana i widoczna w systemie.

Nie rozumiesz czegoś. Karta w komputerze jest cyfrowa. Tuner Samsung to urządzenie, które przekształca sygnał cyfrowy na analogowy tak, abyś mógł oglądać swoje 100 cyfrowych kanałów na zwykłym telewizorze. Jedyna opcja, to podłączenie kablówki bezpośrednio do karty w pc. Ale nie wiem, czy to zadziała.