Program do odnajdywania sterowników

Witam, czy istnieje jakiś program (darmowy!) który pokaże mi, czy mam aktualne sterowniki?

Poza tym mam problem a nie chcę tworzyć nowego tematu.Dysk systemowy ma 111 GB. W tym momencie jest wolne 45 GB,a to dziwne, bo nie mam nic zainstalowane na tym dysku oprócz kilku programów które razem zajmują może z 10 GB. Jak sprawdzić co się na tym dysku dzieje? Z góry dzięki!

Co do sterowników od siebie mogę polecić Driver Booster. Kilka razy już mi pomógł zainstalować sterowniki, których nie mogłem znaleźć sam. Program działa bardzo łatwo, tworzy punkt przywracania (to chyba standard, proszę się nie śmiać, iż o tym napisałem ^^, jestem szarym użytkownikiem), nie sprawił mi żadnych komplikacji.

https://sdi-tool.org/

W pełni darmowy (bez namawiania na premium, bez reklam). Znalazł mi sterowniki do dźwięku, których Driver Booster znaleźć nie potrafił.

Interfejs trochę dziwny, ale można się przyzwyczaić.

Aż sam sobie go zapiszę do sprawdzenia w przyszłości :slight_smile:

co do problemu z miejscem, ściągnij spacesniffer, pokaże co i ile zajmuje

Dobry darmowy program, to menedżer urządzeń, dowolny sprzęt, właściwości identyfikator, wpisanie w google i następnie wejście na stronę producenta i ściągnięcie sterownika. xD No i ręczna aktualizacja. Nie ufam programom do updatów sterowników. :slight_smile:

Tym programem zainstalujesz wszystkie sterowniki do twojego komputera oraz je zaktualizujesz. Pobierasz program instalujesz i otwierasz. Skanujesz komputer i wtedy wyświetli ci się lista niezainstalowanych sterowników i tych które możesz updatować POBIERZ PROGRAM