Program do odtwarzania flash na HDD

Witam

Poszukuję programu, który umożliwi mi odtwarzanie gier flash (*.swf) na twardym dysku.

Oczywiście posiadam flash playera jako plugin do opery ale w ten sposób mogę grać tylko online a zależy mi na graniu (po uprzednim sciągnięciu gry) offline

otwieraj ie :slight_smile:

Jeżeli masz Linuksa lub Mac OS X rozwiązanie nazywa się Standalone Flash Player, do pobrania tu: http://www.adobe.com/support/flashplaye … s.html#fp9

(Widzę, że jakieś Windowsowe wersje taż tam są, nie testowałem, ale pewnie będzie banglać)

IE ne wyświetla poprawnie

Chodzi ci o ActiveX control content debugger (for IE)?

Mam Windows XP Professional

Nie wiem, nie mam jak sprawdzić, w każdym razie są tam 3 pliki .exe:

DownloadDownload the Windows Flash Player 9 ActiveX control content debugger (for IE) (EXE, 1.22 MB)

DownloadDownload the Windows Flash Player 9 Plugin content debugger (for Netscape-compatible browsers) (EXE, 1.47 MB)

DownloadDownload the Windows Flash Player 9 Projector content debugger (EXE, 2.67 MB)

Może w którymś będzie to samo co w “Download the Linux debugger and standalone players (TAR.GZ, 8.41 MB)” (to jest wersja dla Linuksa,mam ją i bardzo dobrze działa)

Tyle, że chyba nie ma w tych standaolne player, przynajmniej nie ma w nazwie…

Ale ale… spróbowałem pod Operą: Plik / File → Otwórz / Open przechodzisz do folderu, dajesz All files(*) / Wszystkie pliki(*) klikasz w xxx.swf i działa, odtwarza… więc w czym problem? :wink:

W tym, że gdy tak zrobię to otwiera mi się okienko pobierania pliku i gdy kliknę open to wyskakuje komunikat: could not start application

To nie wiem, u mnie zarówno pod Operą jak i Firefoksem sposób Plik → Otwórz plik i wybranie pliku xxx.swf działa, odtwarza go…

Widać taki bonus pod Linuksem :wink: (dodam, że jadę na w miarę standardowych ustawieniach Opery, Firefoks poustawiany wg gustu i też wszystko bangla… może to coś w ustawieniach przeglądarki?)