Program do odtwarzania muzyki na impreze

Witam.

Potrzebuje odtwarzacza muzyki na komputer, z którego bedzie dobrze puszczać muzyke na imprezie. O co mi chodzi: Chodzi o to żeby był blokowany na hasło, żeby operacji na nim (przewijanie, usuwanie z playlisty, wyszukiwanie, dodawanie włąsnej muzyki) mogły dokonywać tylko osoby do tego upoważnione które hasło znają. Wkurza mnie jak na tanecznych imprezach (np sylwester) co chwile jakiś burak podchodzi do komputera i się bawi w dj-a zmieniajac playliste lub puszczajac ciagle swoje ulubione kawałki. Pozdrawiam!

a klawisze logo windows+L (zablokuj komputer) nie wystarczą :?:

Popieram powyższą osobę ;p

Za dużo szperania przy takich programach. Ciężko by znaleźć takiego co jest przejrzysty i na hasło. Proste sposoby są najlepsze ;]

Najlepszym programem byłby AIMP 2 to bardzo prosty i przyjemny program do odtwarzania muzyki na imprezie sam go urzywam i jestem zadowolony

Ustaw hasło na wygaszaczu ekranu. Wygaszacz np. na jedną minutę.

U rz ywasz? Tu nie chodzi o to co jest przyjemne a co nie, autor wątku sprecyzował wymagania, Aimp nie posiada opcji blokady. Dobry pomysł podał marcin’82 , ale osobiście skupiłbym się na zabezpieczeniu innych rzeczy w domu niż odtwarzacz w kompie :lol:

Tak jak inni pisali, po co kombinować, nie lepiej dać hasło na wygaszać, albo na profil Windowsa założyć hasło i zablokować konto klawiszami logo windows i r?

A ja poszukuję programu na komputer do odtwarzania muzyki na imprezie, ale chodzi mi o to, aby utwory dobrze się nakładały. Aby nie było głupich przerw między nimi. Jeśli można to zrobić w najpopularniejszych programach to proszę powiedzcie mi jak. W Windows Media Player to wychodzi kijowo. Proszę o pomoc.

Może MediaMonkey?

http://www.mediamonkey.com/information/free/

Z tego co widzę ma coś takiego jak: Party

(nie testowałem)