Program do odtwarzania muzyki

Witam

Szukam jakiegoś programu do słuchania muzyki wiem że są winampy itd itp

szukam z jedną kąkretną opcją a mianowicie gram bardzo dużo w pesa 2009 podczas czekania na gracza zmieniania formacji itd chciał bym swoją muzykę słuchać wiem że można w pesa wsadzić własną muzykę ale potrzebuje tego też do innych gier

chciał bym żeby w programie była opcja że np. podczas gry naciskam klawisz np-f12 i zaczyna grać muzyka -f11 wyłącza f5 przełącza muzykę coś w tym stylu bez minimalizowania gry

zależy mi na tym że podczas meczu nie gra mi muzyka czyli naciskam sobie f12 i się wyłącza

gdy minimalizuje pesa to mi się z serverem rozłącza więc nic z tego żeby minimalizować itd

wiem też że są klawiatury z takimi opcjami ale ona nie wchodzi w gre nie mam pieniędzy xD

proszę o jakąś rade może w winampie można coś takiego ustawić lub wmp

z góry dzięki

wlacz sobie jakis odtwarzacz muzyki co uzywasz, pozniej wlacz sobie jakas tam gre i podczas gry jak bedziesz chcial sobie posluchac swojej muzyki z winampa to kliknij na klawiaturze Alt + Tab i uruchom muzyke ;D

Innych pomyslow nie mam

AIMP2 : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +Build+330

  • skróty klawiaturowe.

Klik :

ece3b1616368d52em.jpg

+ minimalizacja : poszukuje-otwarzacza-muzyki-t316235.html?hilit=AIMP2

W foobar2000 też możesz sobie edytować skróty klawiszowe. Albo pobaw się w makra do klawy.

browiec866 zanim nabijesz bzdurnego nie pomocnego i bez sensownego posta przeczytaj całą treść tematu

reszczie dzięki za pomoc

aimpa ściągam mam nadzieje że będzie dobry

Edit@

Dokładnie o to mi chodziło genialny program xd w zerowym stopniu zżera ram tak jak by go nie było xd

dzieki wielkie