Program do odtwarzania muzyki


(MichalQ) #1

Szukam fajnego programu do odtwarzania muzyki zależy mi na tym żeby mogłem tworzyć playlisty i możliwość np przyczepienia programu do paska albo jakaś możliwość żeby mało zajmował na ekranie zależy mi na tym żebym miał szybki dostęp do muzyki często słucham dobrze by było żeby mało zajmował Ramu i ładna skórka ale to szczegół. 


(bart86) #2

Aimp 3 spełnia wszystkie twoje wymagania.


(sla17) #3

Foobar2000, AIMP jak dla mnie jest brzydki i nieczytelny, a f2k po chwili konfiguracji spełnia wszystkie wymagania :wink:


(Austra) #4

Również polecam aimp, używam już chyba od 2 lat, bardzo bardzo fajny program + z internetu można pobrać do niego naprawdę fajne skórki.


(Neoprogramista) #5

A co ze starym, dobrym winampem? Możliwości masa, skórki można zrobić szałowe.

Może trochę z setymentu, ale dla mnie to najlepszy program do odtwarzania muzyki.

 

http://pobierz.pl/programy/windows/multimedia/odtwarzacze-audio-i-video/winamp-5-58

 

Allplayer to jak dla mnie też bardzo dobry program.

 

http://www.allplayer.org


(Mm Drs123) #6

Ja polecam : Foobar2000


(bart86) #7

Winamp jest naprawde bardzo źle zrobony od zaplecza do tego ociezaly a kolega chcial lekki program

Allplayer tez dawno odszedł w niepamieć teraz juz sie ma paczki z wszystkimi kodekami od razu za darmo a w nim jak pamiętam trzeba bylo wysylac płatne smsy


(Neoprogramista) #8

Nie widzę by kolega pisał o czymś "lekkim". Winamp ma wszystkie funkcje, które MichalQ wymienił i ciekawe skórki. Co do Allplayera to on jest akurat "lekki" i prosty. Jeśli chodzi o smsy to nie pamiętam czegoś takiego, przynajmniej ostatnimi czasu, być może kiedyś tak było, ale liczy się to co jest teraz.


(Xanthia) #9

Clementine. Ogromna biblioteka stacji radiowych, dodatkowych kont, np GrooveShark, Sotify, odtwarzanie z dysku Google, Dropboxa itd, itp, szybki dostęp do playlist. Waga ok 60MB w pamięci. Możliwość sterowania z Androida po sieci WiFi.