Program do odzyskania danych po formacie


(Adamo1592) #1

Witam, w czerwcu mój dysk miał awarię i był 2 razy formatowany, łącznie z systemem. Czy istnieje jakiś program, który umożliwi mi odzyskanie tych danych? A jeżeli nie to ile ewentualnie byłoby trzeba zapłacić, aby ktoś wykonał taki specjalistyczny zabieg?


(stalesz) #2

Od kilkust do kilku tysięcy złotych.http://www.ram-serwis.pl/


(eminat) #3

:arrow: R-Studio,

jest najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem w zakresie odzyskiwania skasowanych danych z takich partycji jak FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/Seven), HFS/HFS+ (Macintosh), Little i Big Endian variants of UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) i Ext2FS/Ext3FS (Linux). Za pomocą tego programu dane można przywrócić ze sformatowanych i usuniętych partycji, z szyfrowanych partycji NTFS5 i dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors) i plików usuniętych z kosza systemowego, dysków RAID. R-Studio oferuje również narzędzie do tworzenia kopii fizycznych dysku z opcją kompresji danych, zintegrowany edytor heksadecymalny, możliwość pracy w sieci i zdalnego odzyskiwania danych oraz opcję podglądu niektórych rodzajów plików.

Działa zarówno lokalnie jak i w sieci. Ma zastosowanie we wszystkich logicznych przypadkach utraty danych, sformatowania partycji lub usunięcia plików.